Apple dále zbrojí proti koronaviru. Nákupem iPhonů přispějete fondu na boj s COVID-19

Také Apple pomáhá v boji s koronavirem – ať už globální platformou pro chytrou karanténu, finančně, či výrobou ochranných štítů. Nyní se však rozhodl zajít ještě dál a počínaje tímto měsícem až do 30. září odvede část příjmů z prodeje všech produktů řady Product (RED) na účet Globálního fondu na boj proti COVID-19 (Global Fund’s COVID‑19 Response). Dosud program finančně příspíval hlavně k boji s nemocí AIDS.

Apple tuto novinku nenápadně oznámil minulý týden spolu s uvedením iPhonu SE Product (RED). Na boj s koronavirem však přispějete nákupem jakéhokoliv produktu z řady Red: iPhone XR, 11, iPod, řemínky Apple Watch, sluchátka Beats nebo červeným příslušenstvím pro iPhony, iPady a jiné (kompletní seznam).

Apple nikde neuvádí, jak velký podíl z prodeje každého produktu na pomoc odvádí, nicméně se právě minulý týden pochlubil tím, že za celých 13 let partnerství s nadační organizací (RED) světovému fondu přispěl již 220 milionů dolarů (cca 5,5 miliardy korun).

Diskuze (61) Další článek: Huawei nachystal balíčky produktů. Za každých 10 000 Kč nákupu dostanete 2 tisíce zpátky

Témata článku: Apple, iPhone, Smartphony, Koronavirus, Apple Watch, Zdraví, iPad, Charita, covid-19, Apple iPhone SE (2020), Nákup, Fond, Boj, iPod, Produkt


Určitě si přečtěte

Garmin překvapil levným sporttesterem a LTE hodinkami pro náročné
Martin Chroust
HodinkyGarmin
Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze