Spekulace a úniky o novém iPhonu. Zde je souhrn všeho, co před premiérou víme

Dvojnásobné úložiště a až 1 TB

Oživeno 13. září: Další novinky o chystaných iPhonech 13 prosakují ještě před oficiální premiérou o paměťových variantách. Analytik Ming Chi Kuo, který se už v minulosti blýskl několika přesnými předpověďmi, podle portálu 9to5mac.com tvrdí, že se letos zdvojnásobí nejmenší paměťová verze také u základních modelů řady iPhone 13.

Znamená to, že základní iPhone 13 a iPhone 13 mini má začínat na 128 GB vnitřního úložiště, další varianty nabídnou 256 a 512 GB. Budou tak kopírovat paměťové rozložení Pro verzí s tím, že u nejvyššího modelu iPhone 13 Pro Max má přibýt špičková verze s 1 TB paměti. Pokud se spekulace potvrdí, půjde vůbec o nejdražší iPhone všech dob.

Apple připravuje další generaci iPhonu

V tomto článku sledujeme informace o chystané nové generaci iPhonů od Applu. Už víme, že modely budou opět čtyři, přibudou nové barvy, ale design se proti předchozí generaci nijak zásadně měnit nebude. I přes pověrčivost některých zemí ke třináctce bude Apple zřejmě pokračovat v nastavené číselné řadě a nové telefony tedy ponesou název iPhone 13. Dřívější aktualizace na toto téma naleznete na dalších listech článku.

Diskuze (89) Další článek: TCL kvůli Samsungu odpískalo své véčko. V dohledné době od něj žádnou skládačku neuvidíme

Témata článku: Apple, iPhone, iOS, Fotoaparát, Spekulace, Jon Prosser, Lidar, Face ID, Design, Baterie, Lightning, MagSafe, Frekvence, Caviar, Premiéra, Displej, Největší úhlopříčka, Macrumors, ProRes, FrontPageTech, Mini, Souhrn, Bloomberg, Model, Max WeinbachRecenze dostupného, ale výborného integrovaného Hi-Fi zesilovače NAD C 316BEE V2

Recenze dostupného, ale výborného integrovaného Hi-Fi zesilovače NAD C 316BEE V2

Zesilovač C 316BEE V2 je snad až příliš dobrý na to, kolik stojí – je trochu svůj, nicméně přináší opravdový požitek z hudby a stojí za každou korunu, kterou do něj investujete.

Daniel Březina
Zesilovače
Světové recenze na Aliens: Fireteam Elite mluví o trefě do černého pro fanoušky
Michal Maliarov
Aliens: Fireteam EliteAkce
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny