Apple má novou vánoční reklamu. Je kompletně natočená na iPhone 13 Pro

Vánoce a zima se blíží a Apple už vydává první tématické reklamy. Ta letošní je však speciální v tom, že byla kompletně natočena na iPhone 13 Pro. O její režii se přitom postarali Jason Reitman a jeho otec Ivan Reitman, kteří v minulosti za svou tvorbu byli nominování na ceny Oscar.

Reklama pojednává o malé holčičce, které děti před domem rozkopávají postavené sněhuláky, a tak se rozhodne jednoho zachránit a poskytnout mu dočasný azyl v rodinném mrazáku. Sněhulák v něm přežije, ale nakonec dopadne všechno tak trochu jinak.

Kromě reklamy vyprávějící rodinný příběh je však možná ještě zajímavější druhé video, které ukazuje, jak se reklama pomocí nového iPhonu natáčela. Vše je samozřejmě točeno tak, aby v reklamě vynikly přednosti telefonu jako je hlavní kamerka, makro režim či stabilizace a je třeba uznat, že výsledek vypadá působivě. Na druhou stranu však můžeme vidět, jaký štáb za ním stojí.

Letošní reklama viditelně hraje na city a zároveň je povedenou reklamou na konkrétní produkt, a to i bez speciálních efektů. Výrazně se tak liší od předchozích vánočních reklam. Některé z nich Apple dokonce v minulosti natáčel i v Česku.

Vánoční reklama:

Diskuze (9) Další článek: Navigace Sygic se naučila rozpoznávat dopravní značky. Podívejte se, jak v praxi upozorní na omezení rychlosti

Témata článku: Apple, , , , , , , Apple iPhone 14 Pro, Sněhulák, Minulost, Jason, Dům, Česká republika, Pro +, Oscar,