Apple představil limitovanou edici Apple Watch. Black Unity vzdává hold Africe a upozorňuje na rasové problémy

Apple už roky nabízí edici Product RED na podporu boje proti HIV/AIDS. Začátkem února přidal charitativní kolekci Black Unity. V rámci ní nabízí limitovanou edici Apple Watch Series 6 Black Unity inspirovanou barvami panafrické vlajky.

Kampaň Black Unity podporuje africkou komunitu a boj proti rasismu. Červená barva symbolizuje krev prolitou za osvobození příslušníků africké diaspory, černá neodmyslitelně patří k černošské identitě a zelená značí ohromné přírodní bohatství Afriky.

Hodinky se až na gravírovaný nápis Black Unity na dýnku nijak neliší, dokonce ani cenou. Dostanete je s řemínkem navrženým černošskými kreativci v patřičných barvách a se sloganem Truth, Power, Solidarity, který je heslem celé kampaně. Řemínek lze zakoupit i samostatně

Hodinkami a řemínkem to nekončí, Apple zveřejnil tapety pro iPhone, iPad a Mac a ciferníky pro Apple Watch. Hodinky můžete zakoupit v českém Apple Storu od 11 490 Kč.

Diskuze (21) Další článek: Týden Živě: Všechno vázne, dodávky hardwaru i vývoj kancelářských programů

Témata článku: Apple, iPhone, Chytré hodinky, Apple Watch, Limitovaná edice, Hodinky, Product Red, Červená, watchOS, Řemínek, MAC, Truth, EDI, Pro +, Barva, Afrika, Solidarita, Hold, Apple iPhone na Heureka.cz