Apple se vrací do centra Brna. Otevřela se zde prémiová prodejna iWant

Náměstí Svobody v Brně se v pátek 26. srpna částečně přebarvilo do fialové barvy a rozezněla jej hudba. Šlo o slavnostní otevření prémiové Apple prodejny iWant, která zde uvítala první zákazníky. Na ty v den otevření čekaly 10% slevy na vybrané produkty. Prodejna se nachází přímo v samotném centru Brna, kde hodlá oslovit kolemjdoucí zákazníky.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
iWant v Brně na náměstí Svobody otevřel svou prémiovou prodejnu s Apple produkty

Přestože je iWant jedním ze tří velkých Apple Premium Resellerů u nás, který má v ČR 11 poboček, Moravě se firma spíš zatím vyhýbala, pokud nepočítáme pobočku v Jihlavě. Pobočka v jihomoravské metropoli tak má být dalším posílením pozice v tomto regionu. Fanoušci Applu v Brně dosud mohli využívat konkurenčních prodejen iStyle, který zde má rovnou dvě prodejny v nákupních centrech (Vaňkovka, Olympia). Třetí český Premium Reseller iStores v Brně dosud nepůsobí.


Nejoblíbenější Apple iPhony

Apple iPhone 15 Pro 128GB Apple iPhone 15 Pro 128GB
nabízí 14 obchodů za ceny od 29 989 Kč
Porovnat ceny
Apple iPhone 14 128GB Apple iPhone 14 128GB
nabízí 93 obchodů za ceny od 18 690 Kč
Porovnat ceny
Apple iPhone 14 Pro 128GB Apple iPhone 14 Pro 128GB
nabízí 83 obchodů za ceny od 24 790 Kč
Porovnat ceny
Apple iPhone 13 128GB Apple iPhone 13 128GB
nabízí 81 obchodů za ceny od 16 390 Kč
Porovnat ceny
Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Apple iPhone 15 Pro Max 256GB
nabízí 10 obchodů za ceny od 35 989 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené Apple iPhony


Nová prémiová prodejna iWant nabídne to, co od ni zákazníci čekají. Tedy možnost vyzkoušet si a zakoupit produkty Apple, včetně příslušenství, přičemž je zde možné využít i autorizovaného servisu. Některé opravy iWant zvládá i na počkání. Prodejna má zároveň sloužit také jako výdejní místo e-shopu iwant.cz.

Kamenná prodejna na brněnském náměstí Svobody je zároveň i malým návratem prémiové Apple prodejny do srdce moravské metropole. Zhruba před 10 lety zde totiž fungovala prodejna iStyle, která se později přesunula do nedalekého nákupního centra. Nyní to zde zkusí iWant, jehož zakladatel Petr Syrůček nám prozradil, že zde firma spoléhá hlavně na oslovení další skupiny zákazníků, kteří nejezdí jen do obchodních center, ale pohybuje se i v samotném centru města.

Značka iWant v České republice působí už 12 let a zaměřuje se na produkty Apple. Obchod spadá do skupiny Smarty Brands, kam do kterého patří i e-shop smarty.cz a herní obchody JRC.

Představení zelených iPhonů 13:

Diskuze (11) Další článek: O2 dává slevy na smartphony. Pomocí slevových kódů můžete cenu snížit až o 4 000 Kč

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Apple, iPhone, Apple Watch, Apple Store, iSTYLE, iWant, Prodejny, Showroom, Reseller, Jihlava, Brno, Apple Premium reseller, Morava, Centrum Brna, Centrum, Prodejna, Náměstí, Produkt, Česká republika, Vaňkovka, Olympia, Premium Reseller iStores, Náměstí Svobody, Zákazníci, Apple iPhone na Heureka.cz