Apple TV+ zamíří i do Česka. Láká na exkluzivní tituly a hvězdné obsazení

Apple s velkou slávou představil novou streamovací službu Apple TV+. S finanční a uživatelskou základnou, kterou tahle firma má, se velmi rychle zařadí mezi nejvýznamnější poskytovatele obsahu. Apple láká na spoustu exkluzivních hostů, na pódiu se vystřídali Steven Spielberg, Oprah Winfrey, Jason Momoa, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, J.J. Abrams a další, kteří zde představili své exkluzivní tituly pro tuto službu.

Apple zatím neohlásil, kolik služba bude stát, ale víme, že bude exkluzivně dostupná skrze aplikaci Apple TV a přijde na podzim. Dostat by se však měla do více než 100 regionů včetně České republiky (česká microsite).

Pro nedočkavé však nová aplikace Apple TV nabízí tzv. Apple Channels, které agregují filmovou a seriálovou nabídku z iTunes a dalších streamovacích služeb či televizí, ať už je to HBO, Hulu, Amazon Prime, CBS, Starz, NBC, Showtime a další včetně sportovních stanic. Netflix byste hledali marně. V rámci aplikace si můžete vybraný titul koupit, vypůjčit, případně přehrát z některé podporované streamovací služby. I tu si zde můžete předplatit jedním kliknutím. Tituly pak samozřejmě půjde stáhnout offline. Díky týmu redaktorů vám navíc aplikace vždy doporučí to nejzajímavější.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Nová Apple TV agreguje obsah z iTunes a jiných streamovacích služeb. Vše máte přehledně na jednom místě s doporučeními pro vás. Vy si koupíte/půjčíte/předplatíte jen to, co chcete a můžete to sdílet i s dalšími členy rodiny.

Aplikace Apple TV bude k dispozici od května a bude dostupná pro iPhone, iPad, Apple TV, Mac a překvapivě i pro výrobce chytrých televizí Sony, Samsung LG, Vizio, nezapomnělo se ani na Amazon Fire TV či Roku.

Trend je jasný. Příjmy z hardwaru Applu klesají, zato služby rostou, a tak jde tomuto trendu naproti. S podporou chytrých televizí jiných výrobců a jiných platforem se Apple poprvé vydává na větší výpravu mimo hardware vlastní značky.

Představení Apple TV+ a jejích titulů:

Diskuze (50) Další článek: Apple Store je největší herní platforma na světě. Apple Arcade je předplatné pro ty nejlepší hry

Témata článku: Apple, iPhone, Mobilní aplikace, iOS, Video, Keynote, Apple Arcade, Netflix, iPad, Apple TV, Hardware, Film, Apple TV+, ABR, Amazon Prime, HBO, ITunes, NBC, Amazon Fire, Steven Spielberg, TV +, Exkluzivní titul, Amazon Fire TV, Česká republika, Apple TV +, Apple iPhone na Heureka.cz