Apple válčí s vývojáři, překupníci se smějí. Za iPhone s nainstalovaným Fortnite si řeknou i čtvrt milionu

Apple odstranil z AppStoru hru Fortnite. Toho se hned chytli spekulanti a na eBay začali nabízet iPhony s nainstalovanou hrou za násobky běžné ceny. Na situaci upozornil server Business Insider.

Když na eBay zkusíte vyhledat Fortnite iPhone, vyskočí na vás spousta nabídek většinou kolem dvojnásobku běžné ceny nového iPhonu. Našli jsme i jednoho experta, který si za iPhone 11 Pro Max s populární hrou řekl 12 000 dolarů, tedy více než 260 tisíc korun.

Částky přitom postrádají smysl. Majitelům, kteří hru na iPhonu nainstalovali, ji Apple nijak nesmaže a bude jim fungovat dál. Pro ty, kteří hru v minulosti nainstalovali, ale později odinstalovali jsme připravili návod, jak ji získat zpět. Odstranění se tedy dotkne hlavně nových hráčů, a ti si na hraní mohou stále koupit jakýkoliv telefon s Androidem a hru stáhnout z oficiálních stránek, a to za mizivý zlomek ceny u překupníků. 

Diskuze (8) Další článek: Jak fotí Apple iPad Pro (2020)

Témata článku: Apple, iPhone, Android, Smartphony, iOS, Mobilní hry, Fortnite, AppStore, Podvod, eBay, Zlomek, Čtvrt milionu, Business Insider, Běžná cena, Vývojář, Překupníci, Čtvrt


Určitě si přečtěte