Apple vydal iOS 15 a watchOS 8. Aktualizace je pro všechny stejně jako loni

Apple dnes po roce vydal nové generace svých operačních systémů iOS 15, iPadOS 15 a watchOS 8. U telefonů a tabletů se uživatelé mohou těšit na rozšířené Focus režimy s možností různých profilů (práce, domov apod.),  vylepšeny byly notifikace. Hlavní novinka Apple SharePlay dorazí až později na podzim.

Do hodinek přibudou nové ciferníky s portrétními fotografiemi, rozšířené možnosti sdílení obsahu z hodinek, nové režimy pro dýchání a uklidnění a rovněž nové Focus režimy. 

OTA aktualizace se během dnešního dne nabídnou všem uživatelům s podporovaným hardwarem, který je stejný jako u minulých verzí. V případě iPhonů je třeba mít iPhone 6s nebo iPhone SE (1. generace) a novější. U hodinek Apple Watch je pak nutná minimálně řada Series 3. U tabletů, kde je více typů zařízení, je k instalaci potřeba minimálně iPad 5. generace, iPad Air 2, iPad mini 4 nebo jakýkoliv iPad Pro. 

Apple představil iPhone 13 Pro:

Diskuze (23) Další článek: Jak chránit děti před nástrahami online světa? 

Témata článku: Apple, iPhone, iOS, Apple Watch, Hodinky, Aktualizace softwaru, iPad, watchOS, iPadOS, Aktualizace, Focus, Generace, Režim, Domov, Operační systémRychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

** V případě problémů s Android telefonem si hned vzpomeňte na režim Safe Mode ** V tomto módu se vypnou všechny vámi stažené aplikace ** Systém se zrychlí a zbaví chyb, jeho využití ale bude omezené

Martin Chroust
Nouzový režimAndroid
Konektor není jen pro nabíječku. 8 tipů, jak na Androidu co nejlépe využít režim USB OTG

Konektor není jen pro nabíječku. 8 tipů, jak na Androidu co nejlépe využít režim USB OTG

** USB-C konektor k telefonu neslouží jen pro připojení nabíječky a sluchátek ** Přes redukci k němu připojíte klávesnici, myš, externí disk, zvukovou kartu, tiskárnu nebo třeba bicí ** Základem je redukce a aplikace, která u vašeho telefonu uvěří podporu OTG

Martin Chroust
OTGAndroid