Asus láká na premiéru Zenfonu 7. Přijít by mohly rovnou dva modely s otočným foťákem

Asus láká na premiéru Zenfonu 7. Přijít by mohly rovnou dva modely s otočným foťákem

Asus má od loňska ve svém portfoliu smartphone s otočným fotoaparátem a žádný výrobce jej za více než rok v tomto směru nenapodobil. Tato netradiční konstrukce, díky které není potřeba selfie kamera a displej je ušetřen výřezů, se tak stává poznávacím znamením Asusu. Nástupce by měl přijít během několika dní.

Tchajwanská pobočka spustila na YouTube profil, kde proběhne online video premiéra „Zenfone 7 Series“. To znamená, že by mohlo přijít více modelů Zenfone 7 – spekuluje se o základní verzi a vylepšené Pro. Zda se budou lišit pouze objemem paměti, nebo například i použitým procesorem a 5G konektivitou, v tuto chvíli nevíme.

Z pozvánky je zřejmé pouze datum 26. srpna 2020 a termín 14 hodin tchajwanského času (tzn. 8 hodin ráno českého času). Grafika zobrazuje velkou sedmičku a čtveřici kruhů, což by mohlo značit, že otočný fotoaparát dostane tentokrát rovnou čtveřici objektivů. U loňského Zenfonu 6 byl foťák duální.

Váš názor Další článek: Xiaomi slaví 10. výročí. V Česku zlevnilo desítku produktů

Témata článku: Asus, Fotoaparát, Spekulace, Vlajková loď, Premiéra, YouTube, ZenFone, Otočný fotoaparát, Model, Premier, Čtveřice, Zenfonu, Foťák


Určitě si přečtěte