Asus ROG Phone 5 Ultimate: herní monstrum postoupilo na vyšší level

Aktuálně v redakci testujeme Asus ROG Phone 5 Ultimate, nejvýkonnější telefon současnosti. Telefon znovu posouvá hranice výkonu, nabízí rekordních 18 GB RAM a už po chvíli používání poznáte, že na hráče se zde myslelo s každým detailem návrhu softwaru i hardwaru. Na tenké rámečky, ani rozměry se zde nehraje, dokonce se sem kvůli praktičnosti vrátil 3,5mm jack. Novinou je displej na zádech pro zobrazení stavových informací, má ho ale pouze model Ultimate. Levnější verze mají jen podsvícené efektní logo ROG.

Telefon má také vylepšený systém chlazení a nechybí ani aktivní větráček v balení, který je poprvé opatřen i tlačítky pro ovládání her. To je nyní pestřejší i na samotném telefonu, jelikož kromě základních AirTriggers přibyly i dva senzory na zádech telefonu a ovládat hru lze i pohyby celým telefonem. Dohromady skrze gesta a AirTriggers dokážete namapovat více než 10 akcí ve hře, které zlepší herní zážitek. 

Diskuze (8) Další článek: Vodafone zmenší plastový nosič SIM karty, časem chce přejít kompletně na eSIM

Témata článku: Asus, Smartphony, Video, Herní mobily, Aktivní chlazení, Druhý displej, ROG, Software, Asus ROG Phone 5, Level, Vysoký level, Monstrum, Telefon, AirTriggersVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Recenze městského elektrokola Gogoro Eeyo 1s. Hromada stylu a rám jako ze sci-fi

Recenze městského elektrokola Gogoro Eeyo 1s. Hromada stylu a rám jako ze sci-fi

Hmotnost pod 12 kg je u běžných kol považována za skvělou, u elektrokol pak patří do říše snů. Těch zajímavostí je však na Eeyo 1s ještě více, rovnou ale upozorním, že není pro každého.

Jiří Kuruc
ElektromobilitaCyklistikaTesty
Recenze venkovní IP kamery TP-Link Tapo C310. Odolá nepřízni a vidí i ve tmě

Recenze venkovní IP kamery TP-Link Tapo C310. Odolá nepřízni a vidí i ve tmě

Kamery Tapo jsou zajímavé svou cenou, funkcionalitou, ale i jednoduchostí. Stejně je tomu i u modelu, který je určený pro provoz ve venkovním prostředí, aby vám mohl ohlídat třeba dům či chatu.

Antonín Trčálek
KameraBezpečnost
Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

** Na MFF UK vyvíjejí překladač postavený na neuronových sítích ** Podle slepého testu je lepší než Google Translator ** Překlad má být dokonce přesnější než od lidí

Lukáš Václavík
Překladače celých větPřekladačStrojové učení