Asus ROG Phone 5 Ultimate: herní monstrum postoupilo na vyšší level

Aktuálně v redakci testujeme Asus ROG Phone 5 Ultimate, nejvýkonnější telefon současnosti. Telefon znovu posouvá hranice výkonu, nabízí rekordních 18 GB RAM a už po chvíli používání poznáte, že na hráče se zde myslelo s každým detailem návrhu softwaru i hardwaru. Na tenké rámečky, ani rozměry se zde nehraje, dokonce se sem kvůli praktičnosti vrátil 3,5mm jack. Novinou je displej na zádech pro zobrazení stavových informací, má ho ale pouze model Ultimate. Levnější verze mají jen podsvícené efektní logo ROG.

Telefon má také vylepšený systém chlazení a nechybí ani aktivní větráček v balení, který je poprvé opatřen i tlačítky pro ovládání her. To je nyní pestřejší i na samotném telefonu, jelikož kromě základních AirTriggers přibyly i dva senzory na zádech telefonu a ovládat hru lze i pohyby celým telefonem. Dohromady skrze gesta a AirTriggers dokážete namapovat více než 10 akcí ve hře, které zlepší herní zážitek. 

Diskuze (8) Další článek: Vodafone zmenší plastový nosič SIM karty, časem chce přejít kompletně na eSIM

Témata článku: Asus, Smartphony, Video, Herní mobily, Aktivní chlazení, Software, Druhý displej, ROG, Asus ROG Phone 5, Herní, Vysoký level, AirTriggers, Větráček, Level, Monstrum, Telefon