B-Man: exploze zábavy

Java hry si často berou za vzor tituly z osobních počítačů. Stejně je na tom i hra B-Man, která však svého počítačového kolegu brzy překoná. Můžete ji vidět pouze na čelních pozicích herních hitparád. Aktualizováno
B-Man: exploze zábavy

B-ManKlepněte pro větší obrázek

Již delší dobu se na monitorech počítačů prohání hra s názvem Bomber Man. Hra, která je živým důkazem, že v jednoduchosti je krása. V tomto případě i hromada zábavy. Zápletka hry není složitá – logickým kladením výbušných bomb se musíte zbavit svých nepřátel. Svou popularitu si hra vybudovala zejména díky možnosti hrát s dalšími živými hráči.

Stejný princip přináší na displeje mobilních telefonů i hra B-Man od společnosti TraceBit. Jedinou nevýhodou může být jen nutnost hrát sám proti počítači.

Masakr

Úkolem hry v každém kole je vyřadit všechny potvory na poschodí. Pokud se tohoto stavu dosáhne, je možné se přesunout do dalšího patra. Během hry poznáte hned několik druhů příšer, které se navzájem budou lišit svou inteligencí, rychlostí a hlavně zranitelností. Naštěstí existují ve hře i bonusy, které vám dovolí naklást více bomb najednou nebo zvýšit jejich účinnost.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Po nakladení bomb na podlahu máte pár sekund na únik. Exploze ničí vše co je v dosahu ohnivých plamenů – třeba i cihly.

Hra B-Man se vyznačuje skvělou grafikou a věrnou podobou s hrou Bomber Man. Podle informací je i stejně zábavná, což dokazují i aktuální žebříčky hitparád. Bohužel se za každou legraci platí – hra není zdarma ani v demoverzi. Hra je určená pro mobilní telefony Nokia 7650, 3650, 7210 a 6610. Bližší informace o hře naleznete na stránkách výrobce

Aktuálně: Hra je od dnešního dne v nabídce T-Zones.

Diskuze (15) Další článek: Intel PXA800F: nový procesor pro komunikátory

Témata článku: Software pro mobily, Exploze, Nokia 7650, Masakr, ManVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
PITVA: Podívejte se na promyšlené cesty světla v LCD projektoru Epson

PITVA: Podívejte se na promyšlené cesty světla v LCD projektoru Epson

Po několika mini- až mikro- pitvách jsme konečně rozebrali pořádný kus elektroniky: projektor Epson využívající technologii LCD. A že bylo co objevovat!

Jiří Kuruc
ProjektoryPitva
Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

** V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? ** Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. ** Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment