BetPivot: když se sázení v mobilu ujme umělá inteligence

Hazard a umělá inteligence. Tyto dva fenomény spojuje partička českých vývojářů v aplikaci BetPivot. Za pomoci neuronových sítí analyzuje stovky parametrů a predikuje, kolik bodů v basketbalové NBA získají jednotliví střelci. Výsledek srovná s kurzy u sázkových kanceláří a vám doporučí, na co se vyplatí vsadit. Tipy hodnotí podle kurzů daných kanceláří i pravděpodobnosti bronzovým, stříbrným či zlatým pohárem. Tipy s nejvyšší šancí i nejlepším kurzem pak hodnotí příznakem TOP.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
V aplikaci vidíte vypsané zápasy s kurzy sázkovek.
Můžete si projít i historii predikcí a výsledků.

Rozhodně nepočítejte s tím, že co vám aplikace doporučí, to vyjde. Celý princip spočívá v tom, že budete sázet pokud možno na všechny doporučené tipy, čímž byste měli docílit dlouhodobé ziskovosti. Pro co největší ziskovost je přitom vhodné mít účet u všech podporovaných sázkových kanceláří: Tipsport, Fortuna, Chance, MaxiTip, SazkaBet, protože kurzy se občas o nějakou tu desetinku liší. 

Aplikace se chlubí zajímavými statistikami úspěšnosti, ale my si samozřejmě chtěli udělat vlastní obrázek. Nabili jsme si proto symbolické částky v sázkových kancelářích Chance (100 Kč) a SazkaBet (50 Kč) a pro účely článku zkusili během několik dní vsadit peníze na 100 doporučených tipů, každý po 10 Kč. Ačkoliv v některé dny došlo k výrazným propadům a 2× jsme se dokonce dostali lehce do minusu, na konci testu jsme se dočkali zajímavého zhodnocení přes 90%. 

Klepněte pro větší obrázek
Umělá inteligence dokáže přechytračit bookmakery. My jsme to ověřili na relativně malém vzorku 100 tiketů.

Sázení je samozřemě vždy na vaše vlastní riziko. Nikdo vám negarantuje zhodnocení, a když začnete v nesprávný čas, můžete dokonce dočasně prodělávat (jen se v historii úspěšnosti podívejte na propad v prosinci minulého roku). Pokud je ale člověk trpělivý a drží se daných pravidel, měl by se dostat do zisku.

Aplikaci BetPivot je možné stáhnout zdarma na Apple AppStore a Google Play Store. S aplikací máte vždy nárok na 3 tipy denně zdarma a pro další je nutné přehrát reklamy. Pro dočasné vypnutí reklam můžete využít kód: mobilmania.

Diskuze (22) Další článek: Také Oppo do Barcelony přivezlo ohebný mobil. Podívejte se

Témata článku: iPhone, iOS, Android, Mobilní aplikace, Smartphony, Aplikace, Umělá inteligence, AI, Google Play Store, Úspěšnost, Ziskovost, Inteligence, Sázení, MOBI, Sázková kancelář, Kancelář, Kurs, Tip, Tipsport, Zhodnocení, Fortuna


Určitě si přečtěte

Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin
Vodafone mění firemní slogan a snižuje cenu pevného internetu na polovinu
Jan Láska
InternetAkční nabídkaVodafone