Herní Black Shark 4 se začíná prodávat v Evropě. Startuje na dost zajímavé ceně...

Xiaomi rozšířilo dostupnost herního Black Shark 4 i do Evropy. Na starém kontinentě byly včera zahájeny předobjednávky, běžný prodej startuje 6. května. Xiaomi bude nabízet dvě evropské varianty telefonu. Základní verze 8/128GB bude stát 499 EUR (necelých 13 tisíc korun), pořídit ji bude možné v černé (Mirror Black) a v šedé (Pale Black). Varianta s 12GB RAM a 256GB pamětí bude k dostání za 599 EUR (cca 15 500 Kč), a to pouze v černé barvě. Telefon je možné předobjednat, resp. zakoupit, na stránkách evropského obchodu Black Shark.

Herní telefon se pyšní 6,67" Super AMOLED displejem s podporou 144Hz a rozlišením Full HD+. Na zádech je připraven trojitý fotoaparát (48 + 8 + 5 MPx), čtečka otisků prstů se přesunula na bok telefonu. Na šasi najdete ještě dvě vyskakovací herní tlačítka, kterým můžete namapovat libovolné herní akce. 4 500mAh baterii dobijete podle výrobce, díky podpoře 120W dobíjení, již za necelých 20 minut! O výpočetní výkon se stará Snapdragon 870, což je nepatrně vylepšený Snpadragon 865+, který je doplněn rychlými paměťmi UFS 3.1.

Představení Xiaomi Black Shark 4 Pro:

K telefonu je k dispozici i spousta herního příslušenství, např. gamingové rukavice, dokoupitelná fyzická tlačítka nebo přídavný chladič. První pohled na Black Shark 4 si můžete přečíst zde. S výkonnější variantou Pro se v Evropě (prozatím) nepočítá.

Diskuze (2) Další článek: RECENZE: Motorola Moto G 5G – poctivý kus hardwaru

Témata článku: Xiaomi, , , , , , , , Xiaomi Black Shark 4, Pro +, Starý kontinent, Varianta, Herní, Evropa, Šasi, Kontinent, Snpadragon, Full HD +, DOS, Mirror Black, Zajímavá cena, Telefon