Bláznivý koncept skládacího iPhonu. Zavřený vypadá jako Apple Watch a uvnitř ukrývá AirPody

O skládacím iPhonu se mluví již několik let, během kterých jsme viděli spoustu všemožných úniků, renderů, jen od Applu jsme se stále finálního produktu nedočkali. Nigerijský futurista a 3D grafik Zarruk Taiseer však nyní přišel s konceptem ohebného zařízení vycházejícího z iPhonu, které vypadá skvěle a zároveň naprosto šíleně.

Přestože zařízení vypadá jako iPhone a podle renderů by podporovalo i mobilní síť, takže by s ním pravděpodobně šlo volat, autor jej označuje jako akční kamerku. Ta stylem vychází z iPhonu, včetně jeho operačního systému a prostředí. Zachována dokonce byla trojice fotoaparátů schopná natáčet až 8K video a nepostrádající LiDar. Tím ale všechny podobnosti s telefonem končí. V zavřeném stavu totiž tělem i umístěním prvků naopak velmi připomíná hodinky Apple Watch s displejem roztáhlým až ke krajům.

Hlavní překvapení se však ukrývá uvnitř. Namísto druhého většího displeje se zde totiž ukrývají drobná sluchátka. Těm jejich autor autor říká AirPods Pro mini, protože jsou tak malá, že jsou v uších velmi nenápadná. Uvnitř zařízení se navíc nabíjí. Asi nemá ani smysl předpokládat, že bychom se v blízké době něčeho podobného dočkali, přesto jde ukázku toho, co se dá ještě vymyslet.

Kamerka iPhonu 13 Pro:

Váš názor Další článek: Huawei o tomto víkendu zlevní vybraná zařízení až o polovinu. Chytrý náramek s displejem prodává za 750 Kč

Témata článku: Apple, , , , , , , , AirPody, Mobilní síť, Autor, Zařízení, Koncept,