BLESKmobil novým zákazníkům zdvojnásobí kredit. Za dobití 300 Kč dostanou dalších 300 Kč jako bonus

Virtuální operátor BLESKmobil připravil speciální akci pro nové zákazníky. Ti při prvním dobití nové SIM karty v období od 1. února do 20. března 2022 částkou alespoň 300 Kč získají bonusový kredit v hodnotě 300 Kč zdarma.

Bonusový kredit bude připsán automaticky k prvnímu dobití a jeho platnost je 30 dní. Tuto odměnu za dobití lze využít na nově aktivovaných SIM kartách a pouze jednou. Dobít lze na poště, v trafice, v bankomatu nebo online.

Klepněte pro větší obrázek

Bonusový kredit je čerpán přednostně před běžným kreditem a lze jej použít pouze na volání, SMS a datové služby BLESKmobil. Naopak jej nelze čerpat na Informační služby, služby O2 Active ani jiné služby obsahu či na Platební transakce).

Pokud byl na zakoupené SIM kartě přednabitý kredit, vyčerpá se přednostně před bonusovým kreditem získaným z akce „Odměna 300 Kč bonusový kredit za první dobití“. I při dobití částkou vyšší než 300 Kč je maximální výše odměny právě 300 Kč.

Pozn.: Virtuální operátor BLESKmobil je společným podnikem O2 a vydavatelství Czech News Center, pod které spadá také MobilMania.cz.

Diskuze (5) Další článek: Žalovali Apple kvůli zavádějící voděodolnosti iPhonů. Sami ale žádný nedokázali utopit

Témata článku: , , , , , , , SIM karta, Dobití, Odměna, Czech News Center, Zákazníci, Nový zákazník, Virtuální operátor