BLESKmobil odměňuje stávající zákazníky. Za 199 Kč nabízí balíček 4 GB dat a 400 minut

Virtuální operátor BLESKmobil připravil vánoční akci pro své stávající zákazníky. Od 8. listopadu až do 31. prosince 2021 si mohou aktivovat balíček TOP se slevou 50 %. V ceně balíčku je 400 volných hlasových jednotek (je možné kombinovat minuty hovoru a SMS do všech sítí) a k tomu 4 GB mobilních dat. Další 1 GB lze získat jako odměnu za dobití kreditu alespoň za 300 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Balíček za zvýhodněnou cenu je platný po dobu 30 dní a je možné ho využít ve dvou obdobích za sebou, poté se automaticky obnoví za standardní cenu 399 Kč. Nespotřebované volné jednotky se nepřevádí do dalšího období. Aktivace probíhá buď zasláním bezplatné SMS s textem VANOCE na číslo 999 340 nebo je možné balíček TOP aktivujte v Samoobsluze v záložce AKCE.

Klepněte pro větší obrázek
Kompletní pravidla vánoční akce TOP balíček se slevou 50 %

Pokud už zákazník balíček TOP používá za standardní cenu a chtěl by využít 50% slevy v rámci vánoční akce, musí nejprve stávající balíček deaktivovat odesláním bezplatné SMS ve tvaru TOP(mezera)D na číslo 999 340 nebo v Samoobsluze a následně jej aktivovat pomocí klíčového slova VANOCE.

Pozn.: Virtuální operátor BLESKmobil je společným podnikem O2 a vydavatelství Czech News Center, pod které spadá také MobilMania.cz.

Diskuze (6) Další článek: Pixel 6 má pomalou čtečku otisků prstů. Google vysvětlil proč, se zlepšovákem ale museli přijít sami uživatelé

Témata článku: , , , , , , , Data, GB data, Zákazníci, Balíček, Czech News Center