BLESKmobil představuje neomezená předplacená data na celý den. Balíček 24 NEO pořídíte za 49 Kč

Virtuální operátor BLESKmobil přichází s novým denním neomezeným datovým balíčkem. Hodí se například v situacích, kdy víte, že budete dlouho mimo dosah Wi-Fi, na výlety nebo pro případ, kdy krátkodobě potřebujete přenášet velký objem dat, například sledováním televizního programu na mobilu nebo streamováním seriálů z Netflixu.

Pro tyto účely představuje virtuál nový 24hodinový neomezený datový balíček BLESKmobil 24 NEO pro svoje předplacené karty. Aktivovat jej můžete v Samoobsluze nebo odesláním bezplatné SMS zprávy s textem 24NEO na číslo 999340. Balíček stojí 49 Kč a začíná platit od okamžiku obdržení potvrzující příchozí SMS po následujících 24 hodin. Jakmile platnost balíčku skončí, můžete jej znovu aktivovat za dalších 49 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Objem přenesených dat za 24 hodin je neomezený, jeden limit ale v rámci balíčku přece jen najdeme. Rychlost stahování včetně 5G sítě je omezená na 150 Mbit/s, takže za 24 hodin můžete opravdu nepřetržitým stahováním maximální povolenou rychlostí dosáhnout objemu 1620 GB, což je jistě dostatečné množství dat. Omezení dat platí i pro využití balíčku 24 NEO v roamingu zemí EU. Vzhledem k jeho nízké pořizovací ceně, z níž se odvíjí limit dle evropské regulace RLAH (Roam Like at Home), je objem, který můžete prosurfovat v zemích EU, omezen na 5 GB.

Pokud na své předplacené kartě BLESKmobil máte aktivovaný některý z měsíčních datových balíčků (na výběr jsou v různých objemech od 1,5 až po 30 GB), i tak můžete 24hodinový balíček NEO využít. Při čerpání dat dostane denní před měsíčními balíčky přednost. FUP měsíčních balíčků se na 24 hodin pozastaví a po skončení platnosti balíčku 24 NEO budete pokračovat v datování z běžného měsíčního balíčku.

Virtuální operátor BLESKmobil je společným podnikem O2 a vydavatelství CZECH NEWS CENTER, pod které spadají také weby rodiny Živě.cz.

Diskuze (14) Další článek: Xperia 1 VI se přiblížila ke klasickým foťákům. Má unikátní teleobjektiv, jasnější displej i oblíbený jack

Témata článku: , , , , , , , Data, Celý den, Roam Like at Home, Objem, Datový balíček, RLAH, Balíček, Virtuální operátor, Neo, Czech News Center, Předplacená karta