BLESKmobil v září: SIM karta za akční cenu a 22 GB za bezkonkurenčních 249 Kč

Také v září běží i BLESKmobilu několik zajímavých akcí, se kterými se dá ušetřit, nebo získat služby navíc. Společné mají to, že platí do konce září:

  • SIM za 99: V trafikách, na poštách a na e-shopu bleskmobil.cz je možné koupit předplacenou kartu BLESKmobil za 99 Kč. Vtip je v tom, že obsahuje kredit 150 Kč.
  • 15 GB za skvělou cenu: Prodloužení se dočkala možnost koupit 30denní balíček s 15 GB mobilních dat za 249 Kč, což je na české poměry dumpingová cena.
  • 50 % dat navíc: Pokud si do konce září dobijete kredit ve výši minimálně 300 Kč, dostanete 50 % dat jako bonus.

Poslední dvě akce je možné kombinovat, takže pokud máte aktivní 15GB balíček a dobijete 300 Kč, získáte za svých 249 Kč rovnou 22,5 GB. To je nabídka, která bude na českém trhu těžko hledat konkurenci.


Pozn.: Virtuální operátor BLESKmobil je společným podnikem O2 a vydavatelství Czech News Center, pod které spadá také MobilMania.cz.

Diskuze (18) Další článek: Xiaomi nabídne slevu na Mi Note 10 Lite a další produkty. Dopravu z e-shopu máte v září zdarma

Témata článku: Předplacené karty, Akce, SIM, E-shop, Bleskmobil, Virtuální operátor, Akční cena, Září, Czech News Center


Určitě si přečtěte