BLESKmobil zlevňuje a přidává 300 Kč k prvnímu dobití

S dubnovou akcí operátora BLESKmobil získáte více kreditu za méně peněz. Nabízí nejen SIM kartu s větším kreditem, než kolik za něj zaplatíte, ale dostanete i bonus k prvnímu dobití nebo 1 GB dat zdarma. Akce běží do 30. 4. 2021, bonus za dobití až do konce června 2021.

  • SIM za 99 Kč: V trafikách, na poštách a na e-shopu bleskmobil.cz je možné koupit předplacenou kartu BLESKmobil za 99 Kč. Vtip je v tom, že obsahuje kredit 150 Kč.
  • 300 Kč navíc: Při prvním dobití dostanete bonusový kredit 300 Kč. I když musí dobití proběhnout do konce měsíce dubna, tak tento kredit vydrží po 30 dní od jeho aktivace.
  • 1 GB dat navíc: Dobijte si do 30. června 2021 kredit alespoň za 300 Kč a k balíčku KLASIK nebo TOP dostanete 1 GB dat navíc.
  • Na každé SIM kartě BLESKmobil aktivované v období od 10. 2. do 30. 4. 2021 lze aktivovat balíček KLASIK za akční cenu 99 Kč. S balíčkem KLASIK získáte 1 GB dat a 300 volných jednotek. 1 jednotka = 1 minuta hovoru nebo 1 SMS. Platnost balíčku je 30 dní od aktivace. Balíček lze za akční cenu aktivovat jednou. 

Pozn.: Virtuální operátor BLESKmobil je společným podnikem O2 a vydavatelství Czech News Center, pod které spadá také MobilMania.cz.

Diskuze (18) Další článek: Poco F3 a X3 Pro vstoupily na český trh. Hned ze startu ušetříte pětistovku

Témata článku: Kredit, Akce, Předplacené karty, E-shop, Bleskmobil, SIM, Data, Dobití, Czech News Center, GB data, Operátor


Určitě si přečtěte

Co nezvládl Apple, dokázali Číňané. Nabíječka AirPower je na světě, ale nese značku Xiaomi
David Polesný
Nabíjecí podložkaBezdrátové nabíjení
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
Vodafone mění firemní slogan a snižuje cenu pevného internetu na polovinu
Jan Láska
InternetAkční nabídkaVodafone
Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz
AAWireless: malá krabička, která zpřístupní Android Auto i bez kabelu
Jan Láska
Chytré autoAndroid AutoPro řidiče
RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

** Design a modrá barva je parádní, to se musí nechat ** Výkony ultraširokého foťáku jsou slabé, škoda ** Telefon má čistý Android 11, ten ale bude potřebovat péči

Jakub Michlovský | 16

Jakub Michlovský
Android OneRecenze