Blíží se premiéra řady Redmi Note 10. Bude zaměřena na hry a mobilní focení

Redmi potvrdilo blížící se premiéru smartphonů řady Redmi Note 10. Představovací akce se uskuteční 4. března, a hlavním bodem programu bude oznámení telefonů Redmi Note 10 a Redmi Note 10 Pro. Oba telefony by se měly dost výrazně soustředit na mobilní focení. Jako hlavní foťák se očekává 108MPx snímač, ve výbavě nemá chybět ani „herní“ Snapdragon 750G a LCD s vyšší obnovovací frekvencí. Displej by mělo krýt odolné sklo Gorilla Glass zatím blíže neurčené generace.

Videopozvánka na představení řady Redmi Note 10:

Tenčí a lehčí těla telefonů by měla splňovat zvýšenou odolnost IP52, výrobce slibuje i zcela nový design. Jsou zde ale i určité „stálice“, čtečka otisků prstů bude umístěna na boku telefonu, fotomodul na zádech bude opět vystupovat do prostoru. Ve výbavě se očekává se i vylepšená vibrační odezva, podpora Hi-Res audia nebo ještě rychlejší nabíjení. Premiéra nové řady smartphonů od Redmi nás čeká zhruba za dva týdny. 

Zdroj Mi.com

Diskuze (1) Další článek: Apple napoprvé uhájil AppStore. Návrh zákona, o nějž usilovali vývojáři, neprošel

Témata článku: Redmi, Smartphony, Design, Snapdragon, Premiéra, Gorilla Glass, Zvýšená odolnost, Rychlé dobíjení, Redmi, Focení, Záměr, Výbava, F +, Telefon