Bluetooth GPS pro Nokie 7650/3650 a Sony Ericsson P800

(SK) S navigačním systémem GPS budou vaše chytré telefony ještě chytřejší - budou vědět, kde se právě nacházíte a kam máte namířeno. Přijímač lze s mobilem propojit prostřednictvím Bluetooth.
Bluetooth GPS pro Nokie 7650/3650 a Sony Ericsson P800

Holandská firma Palmtop Software predstavila verejnosti nový Bluetooth GPS prijímač. Spoločnosť je známa najmä svojimi GPS aplikáciami pre mobilné zariadenia TomTom Navigator.

Klepněte pro větší obrázekNovopredstavený TomTom Wireless GPS má byť lahšší ako menší porovnateľné produkty na súčastnom trhu (napríklad GPS od firiem Socket, Navman). GPS prijímač bude zásobovaný energiou z nabíjateľneho Li-ion akumulátoru. Podľa údajou výrobcu by mal vydržať 5 hodín trvalej prevádzky. Vďaka podpore Serial Port Profile (SPP) je zariadenie schopné pracovať s virtuálne každým zariadením majúce SPP. Jediným problémom je samozrejme software a ovladače k patričnému zariadeniu.

Firma TomTom bude ponúkať k prístorji svoj veľmi úspešný program TomTom Navigator 2 mimo operačných systémov PocketPC, Windows, Palm OS aj pre Symbian a tým pádom je možné využiť tento GPS prijímač aj s mobilmi Nokia 7650, 3650 a Sony Ericsson P800.

TomTom Wireless GPS jednotka spolu s TomTom Navigator 2 by mala byť dostupná začiatkom júna v krajinách Beneluxu a v priebehu júla už v celej Európe. Odporúčaná cena bola stanovená na 349 libier. Samotná jednotka GPS bude stáť 249 libier.

Diskuze (1) Další článek: Exkluzivní rozhovor: jak se žije s mobilem v Japonsku?

Témata článku: Ericsson, Nokia, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, GPS, Bluetooth, Ericsson, Nokia 7650, Sony Ericsson P800, Son, Eri, Holandská firma, Bluetoot, BLUPřehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Vybrali jsme 14 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

Vybrali jsme 14 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

I když ceny televizorů klesají a ani velké úhlopříčky už nejsou drahé, stále má smysl připlatit si za prémiové televizory. Vybrali jsme ty nejlepší, které vás překvapí kvalitním podáním obrazu i pokročilými funkcemi.

Jaromír Puk
Televizory
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Co s antivaxery? Psychologové radí, jak změnit náhled odpůrců očkování

Co s antivaxery? Psychologové radí, jak změnit náhled odpůrců očkování

** Lidé často jednají podle toho, co si myslí o druhých ** Odmítají očkování i proto, že jsou přesvědčeni, že stejně smýšlí většina, ale v tom se pletou ** Pokud jsou se svými omyly konfrontováni, existuje reálná šance, že své rozhodnutí korigují

Jaroslav Petr
COVID-19OčkováníPsychologie