Brutální zlevnění Motoroly Razr V3 (přehled bleskovek)

Sony Ericsson Clara: živé fotografie - Český mobil Jablotron GPD-02 - Další obrovská sleva: Sony Ericsson S700i a další. Pokud nevíte, zda jste postřehli všechny události minulého týdne, je tu pro vás pravidelný přehled bleskovek.
Brutální zlevnění Motoroly Razr V3 (přehled bleskovek)

Brutální zlevnění Motoroly Razr V3
Motorola Razr V3 je supertenké véčko, které se zcela jistě zapíše do mobilních dějin. Od začátku patřilo mezi nejdražší mobilní telefony na trhu a i v současné době je jeho doporučená koncová cena 19 990 Kč.

Sony Ericsson Clara: živé fotografie nástupce k700i
O možném nástupci Sony Ericssonu k700i se šušká již od prosince loňského roku, kdy prosákly první informace v internetových diskuzích. Také na MobilManii jste si již mohli přečíst o předpokládaných parametrech nového telefonu a k nahlédnutí bylo i několik fotografií nevalné kvality.

Český mobil Jablotron GPD-02: ne do kapsy, ale na stůl
Česká společnost Jablotron zabývající především zabezpečovací a automatizační technikou sklízí úspěchy se svým novým výrobkem – stolním mobilním telefonem určeným pro sítě GSM. Zařízení nazvané GPD-02 Grand vypadá na první pohled jako běžný telefon pro pevnou linku.

Další obrovská sleva: Sony Ericsson S700i a další
Nevíte, co se děje? Telefony, které několik měsíců setrvávaly na hranici dvaceti tisíc korun, padají s cenou dolů jako hrušky. Včera jsme psali o Motorole Razru V3, která se začne prodávat za doporučenou koncovou cenu 13 990 Kč a dnes je tady podobný skok.

MobilMania pátrá a informuje: Oskarova tajná služba „Po svém“
Oskar příští středu pořádá tiskovou konferenci, na které se chystá představit nové služby. Podle našich informací bude jednou z nich program Po svém, o kterém jsme poprvé psali už před několika týdny a o kterém nyní víme mnohem víc.

Fotogalerie: víte, jaká byla nejstarší Nokia?
V továrně Nokie ve finském městě Salo jsme narazili na zajímavou vitrínu s výstavkou nejstarších a raritních mobilních telefonů. Omluvte prosím kvalitu fotografií – digitální fotoaparáty nám zakázali a měl jsem s sebou jen mobil.

Oskarova služba Po svém konečně oficiálně (oživeno)
Jak jsme předpokládali, Oskar dnes spustil službu Po svém, která zvýhodňuje zákazníky, kteří se vzdají měsíčních výpisů vyúčtování v papírové podobě a pomoci infolinky. Nová služba je určena výhradně pro fyzické osoby, nepodnikatele.

T-Mobile bude mít také svoje „Po svém“
Oskar dnes zprovoznil službu Po svém, která zvýhodňuje zákazníky, o které se nemusí tolik starat. Služba tak nepřímo konkuruje zvýhodněným tarifům Max Eurotelu a Hit T-Mobilu, které však zákazníkům poskytnou slevu za dvouletý závazek, nikoli za omezení některých služeb.

Česká Motorola spouští TV kampaň na Razr V3 (video)
Po řadě telefonů, které byly neslané-nemastné, Motorola vyrobila skvost: Razr V3. Je to mobil, který se zapíše do historie podobně jako třeba dávný StarTac nebo první véčka. Razr má úspěch, prodává se tak, jak Motorola snad ani nedoufala, a chystají se jeho nástupci.

Eurotel zaplatí pokutu ve výši 48 miliónů korun (oživeno)
Možná si ještě vzpomínáte na dobu, kdy se do sítě tenkrát začínajícího operátora Oskara volalo z Eurotelu a T-Mobilu (tenkrát Paegasu) za vyšší ceny, než mezi těmito operátory navzájem. Netrvalo dlouho a znevýhodněný Oskar se začal bránit.

Váš názor Další článek: Recenze Nokia 6020: malá šedá myš (přehled článků)

Témata článku: Motorola, Ostatní, Razr, Motorola Razr, Motorola Razr V3, Sony Ericsson S700i, Pře, BLE, Motorol, Ráz, Dvouletý závazek, Přehled, Motor, Blesk, Zlevnění


Určitě si přečtěte

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 196