Cannonball 8000 a magické věže (mobilní hry)

Projeďte se přes nejkrásnější města Evropy, nesmíte se však nechat chytit policií. Postavte věže, připravte pasti a odrazte útok příšer.

Vyzkoušejte nejčerstvější novinky v mobilních hrách: plošinovku Sonic Spinball, automobilové závody Cannonball 8000, bojovou strategii Tower Defence Wrath of Gods a logickou hru Treasures of Montezuma. Hry podporuje většina v současnosti prodávaných i starších telefonů. Pokud si nejste jisti, zda je vybraná hra určena pro váš typ mobilu, ověřte si tuto skutečnost podle návodu v závěru článku.

Klepněte pro větší obrázek

Autor: Matěj Gause 


Sonic Spinball

Občas rozum zůstává stát, kolik možných variací existuje na jednu hru. U některých mobilních her je to spíše na škodu, ale u jiných zase rádi vidíme staré známé legendy a právě mezi ně můžeme určitě zařadit modrého ježka Sonica, který to tentokráte pořádně roztáčí v oblíbeném pinballu. Sonic the Hedgehog obul botky rychlošlapky, aby prosvištěl přes pinballové nástrahy a překazil strašlivé plány nestárnoucího Dr.Eggmana.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Sonic musí světelnou rychlostí prorazit pinaballovou obranu a přes lokace jako toxická jezera, zářící jeskyně, se probít až do pevnosti Dr.Egmanna v lávové jámě. Ve 4 úrovních zažijete autentický pocit pinballového fyzikálního modelu. Jakmile se Sonic pořádně rozjede, tak už nestačíte zastavit tohle rychlé šílenství! Navykový simulátor pinballu v sonicovém stylu, která překvapí svým zběsilým spádem a skvělou atsmoférou starých časů.

Sonic Spinball (plošinovka):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HVUMT na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Cannonball 8000

Legendární Cannonball 8000 rally nadupaných sporťáků konečně dorazila na mobilní telefony. Za volantem super rychlých aut zažijete právé orgie v podobě zběsilé rychlosti a adrenalinu. Na začátku kariéry závodního jezdce dostanete na výběr z 5 unikátních charakterů – každý má své jedinečně vlastnosti, a pak vám už nic nebrání dupnout pořádně na plyn a rozjet se do světa.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Navštívíte čtyři největší města Evropy jako Londýn, Brussel, Cannes a Řím. Jakmile vyrazíte na silnici, tak vás čeká opravdu drsný závod, ve kterém využijete všechny vlastnosti vašeho charakteru. Váš sporťák se dostane na přeplněné dálnice, kde se musíte vyhýbat ostatním autům, ale zažijete také nemilé překvapení v podobě stíhající policie, která si rozhodně nenechá nic líbit, takže buďte na pozoru! Jako oddychovku autoři připravili 4 zábavné mini hry.

Cannonball 8000 (závodní):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HEWTQ na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Tower Defence Wrath of Gods

Tower defence strategie jsou čím dál tím více populární. Jako oddychovky jsou totiž skvělým způsobem, jak zabít čas. V téhle akční strategii s prvky RPG máte za úkol postavit dobře promyšlenou síť obranných věží a ubránit se hordě nepřátel, kteří nenechají kámen na kameni a ničí vše, co jim přijde do cesty. Jediným způsobem, jak porazit tyhle krvelačné bestie a uchránit vaše nebohé obyvatele před úplnou zkázou, je použít obranné věže, kterých je hned několik druhů a můžete i taktizovat – kombinovat magii a vědu, nebo připravit pasti.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Možností je opravdu hodně. Ve více než 50 levelech vás čeká tvrdý boj o přežití, obtížnost je docela nastavená na vysokou laťku hned od začátku, takže se musíte snažit a každá chyba znamená fatalní následky. Tower Defence Wrath of Gods rozhodně nedělá ostudu svému žánru. Dnes již starší grafický 2D kabátek také neurazí a hra je stále pořád nevyková, stejně tak jako v ostatních reinkarnacích.

Tower Defence Wrath of Gods (strategie):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HLNEC na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Treasures of Montezuma

Skvělá logická předělávka typů her jako Bejeweled. V Treasures of Montezuma posouváte sluneční kameny křížem, abyste posbírali všechny krystaly a našli pasáže ke dveřím do kouzelné země. I když tento koncept vypadá obyčejně, tak přesto tahle logická hříčka nabízí mnohem více. Včetně obyčejného kombinování kamenů totiž můžete posouvat i ty, které mají v sobě diamanty a tím získáte další volné kameny. Každý level je navíc časově omezený, takže se musíte pořádně snažit. Na cestě vás čeká také mnoho nebezpečí. Obtížnost není vůbec jednoduchá. Aby to bylo ještě zajímavější, tak následujete krásnou a inteligentní doktorku Emily Jonesovou, která řeší záhadu ztraceného aztéckého města.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Treasures of Montezuma (logická):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HPVKZ na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).


© 2009 ELECTRONIC ARTS INC. ALL RIGHTS RESERVED.

Váš názor Další článek: T-Mobile k Vánocům nadělí 100 000 telefonů

Témata článku: Mobilní hry, Hry, Mobil, Can, Magi, Sonic the Hedgehog, Starý čas, Sporťák, Plošinovka, Jeskyně, Kabátek, Věž, Fyzikální model, Nemilé překvapení, Fata, Předělávka, Mág, Skvělý způsob, MOBI, Jones