Caviar chystá svůj vlastní telefon. Tlačítkáč á-la Vertu poběží na Androidu

Ruská společnost Caviar je ve světě známá svými luxusními předělávkami top smartphonů s Androidem a iOS. Tam, kde zmizí hliník, plast nebo sklo, se nově objevuje safír, zlato, stříbro, titan, karbon, krokodýlí kůže a různé další luxusní materiály. Caviar však tentokrát chystá svůj vlastní telefon s názvem Caviar Origin, který designově staví na, dnes již zaniklé, značce Vertu. Je tu ale jeden velký rozdíl, připravovaný tlačítkáč poběží na Androidu!

Pro Caviar bylo důležité, aby telefon podporoval WhatsApp, takže je již teď jasné, že novinka poběží na Androidu. Prostředí se však bude snažit co nejvíce přiblížit starým tlačítkovým telefonům, takže je zřejmé, že displej nebude dotykový. Nebude tak chybět blok tlačítek pod displejem ani klasická alfanumerická klávesnice. Na videu níže vidíte prototyp zařízení, které se začne prodávat v posledním čtvrtletí letošního roku. Ceny budou začínat na metě 1 000 dolarů (cca 21 tisíc Kč), a podle použitých materiálů půjdou strmě směrem vzhůru. Jaké kombinace luxusních materiálů Caviar nakonec zvolí, zatím není známo.

Prototyp připravovaného telefonu Caviar Origin:

Zdroj Caviar

Diskuze (3) Další článek: Základ v emkové řadě. Samsung Galaxy M12 dostal 48MPx foťák a obří baterii

Témata článku: Android, iOS, WhatsApp, Telefony, Klávesnice, Luxus, Vertu, Zlato, Materiál, Caviar, Telefon, Luxusní materiál, Telefony s Androidem na Heureka.cz