Caviar oblékne iPhony ve stylu Mortal Kombat. Na ceny se raději ani nedívejte...

Společně s blížícím se vydáním opožděného filmu Mortal Kombat (premiéra přesunuta z 16. na 24 dubna) si ruská firma Caviar připravila speciální edice iPhonu 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Na zádech smartphonů se tentokrát objeví designy svázané se známými postavami kultovního Mortal Kombat, a samozřejmě nebudou chybět ani luxusní materiály... a astronomická cena! Každá designová řada bude vyrobena jen v 99 exemplářích.

První model se zaměřil na postavu Scorpiona. Na zádech telefonu je umístěna jeho zbraň vyrobená z titanu potažená zlatě zbarveným PVD povlakem. Dekorace jsou vyrobeny ze skleněných vláken a epoxidové pryskyřice. Svou speciální edici má i Shao Kahn, která je vyrobená z kompozitních materiálů a titanu. Závěrečný boss původní hry, Shang Tsung, si na záda své verze nechal napsat ikonickou frázi „Your soul is mine“. Kryt je vyrobený z titanu, hadi mají oči z drobných smaragdů.

Speciální edice Mortal Kombat od Caviaru pro iPhone 12:

A ceny? Nejlevnější Scorpion začíná na metě 6 140 dolarů (cca 137 tisíc Kč), nejdražší edice Shao Kahn vychází na 6 910 dolarů (zhruba 154 tisíc korun). Ceny se i „lehce“ liší podle toho, zda si vyberete iPhone 12 Pro nebo iPhone 12 Pro Max. Více detailů se dozvíte na stránkách Caviaru, kde lze tyto speciální edice zakoupit. Každý z modelů bude vyroben jen v omezeném počtu 99 kusů.

Diskuze (1) Další článek: První důkaz. Je velmi pravděpodobné, že Samsung u hodinek přepne na Wear OS

Témata článku: Apple, , , , , , , Apple iPhone 12 Pro, Apple iPhone 12 Pro 256GB, Apple iPhone 12 Pro 512GB, Apple iPhone 12 Pro Max, Apple iPhone 12 Pro Max 256GB, Apple iPhone 12 Pro Max 512GB, Speciální edice, Kahn, Edice, Mortal Kombat, Záda, Styl, Kompozitní materiál,