Caviar převlékne iPhone 13 Pro do luxusních materiálů. Inspiroval se i hodinkami Rolex

Ruská společnost Caviar připravila další speciální edici pro iPhone 13, mimo meteoritů převlékne nové iPhony do luxusních materiálů, které se mají designově co nejvíce přibližovat luxusním hodinkám Rolex. Speciální edice Olive Rays kombinuje titan, zlato a vzor, který připomíná ciferník hodinek Rolex Datejust. Edice The Yacht Club se zase navazuje na hodinky Rolex Yacht-Master II. Bronzový rám je doplněn prvky titanu.

Speciální řada The Dark Sky navazuje na hodinky Rolex Sky-Dweller, a to kombinací černě mořeného dubu se zlatem. Provedení The Meteorite je zase inspirováno hodinkami Rolex Cosmograph Daytona. Na zadním krytu bude použit skutečný materiál z meteoritu, který doplní leštěný titan a karbonová vlákna. Tyto čtyři základní edice vychází na 6 000 - 8 500 dolarů (dle verze iPhonu a kapacity paměti), což dělá zhruba 130 - 180 tisíc korun. Každý z modelů bude vyroben jen v 99 kopiích, každá bude mít své vlastní výrobní číslo vyražené na boku.

Speciální edice iPhonu 13 inspirovaná hodinkami Rolex:

Ceně stranou stojí edice Benvenuto, která využívá 18karátové bílé a růžové zlato doplněné krokodýlí kůži. Ve finále bude tento model stát 25 tisíc dolarů, tedy něco málo přes půl milionu korun! První pohled na iPhone 13 a iPhone 13 Mini si můžete přečíst zde, novinky u iPhonu 13 Pro jsme odhalili v tomto článku.

Zdroj Caviar

Diskuze (2) Další článek: Větší přehled o tom, co právě dělají poslanci. iSněmovna vychází konečně i na Androidu

Témata článku: Apple, iPhone, Hodinky, Limitovaná edice, Zlato, Luxus, Materiál, Caviar, Apple iPhone 13, Apple iPhone 13 256GB, Apple iPhone 13 512GB, Apple iPhone 13 mini, Apple iPhone 13 mini 256GB, Apple iPhone 13 mini 512GB, Apple iPhone 13 Pro, Apple iPhone 13 Pro 1TB, Apple iPhone 13 Pro 256GB, Apple iPhone 13 Pro 512GB, Apple iPhone 13 Pro Max, Apple iPhone 13 Pro Max 1TB, Apple iPhone 13 Pro Max 256GB, Apple iPhone 13 Pro Max 512GB, Meteorit, Edice, RolexVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Razer odhalil nové počítačové komponenty, navržené pro herní nadšence

Razer odhalil nové počítačové komponenty, navržené pro herní nadšence

Razer se posouvá od herního a lifestylového příslušenství také k počítačovým komponentům.

Michal Maliarov
RazerHardware