CES nové Xperie nepřinesl, Sony si je schová do Barcelony. Známe termín premiéry

CES nové Xperie nepřinesl, Sony si je schová do Barcelony. Známe termín premiéry

Veletržní sezona je v plném proudu. Po skončení přehlídky elektroniky CES v Las Vegas se výrobci smartphonů chystají na MWC 2019 v Barceloně. Po Huawei oznamuje termín konání tiskové konference na největším světovém telekomunikačním veletrhu také Sony. To v Americe ukazovalo nejrůznější novou elektroniku, ale smartphony mezi ní záměrně chyběly.

Nové Xperie ukáže Sony až na tiskové konferenci v pondělí 25. února 2019 přímo ve veletržní hale areálu Fira Gran Via, kde bude i v rámci celého MWC prezentovat své produkty. A na jaké novinky se s největší pravděpodobností můžeme těšit?

Ukázat by se mohli zástupci ze střední třídy Xperia XA3 a XA3 Ultra, stejně jako se čeká na nový vlajkový model Xperia XZ4. Spekulací okolo Sony se v posledních měsících točí mnoho, i s ohledem na nezlepšující se finanční situaci mobilní divize. V této souvislosti se šušká o možném zaříznutí řady špičkově vybavených modelů s menším displejem Compact. Jaká bude skutečnost, zjistíme už na konci příštího měsíce.

Diskuze (10) Další článek: Samsung Galaxy A90 dostane 128GB paměť, čtyři foťáky a barevné gradienty

Témata článku: Sony, Smartphony, Střední třída, Spekulace, Xperia, CES, Barcelona, MWC, Tisková konference, Premiéra, Veletrhy, Elektronika, Plný proud, Největší pravděpodobnost, Termín, Premier, FIRA, Amerika, Fira Gran, Vybavený model, Malý displej, Pře, Příští měsíc, Bar, Termín premiéry


Určitě si přečtěte