Česká mobilní hra Scratch Lords integruje prvky NFT. Každý hrdina je jedinečný

České vývojářské studio Notre Game vydalo novou hru Scratch Game (zdarma pro Android a iOS), ve které se svými hrdiny podstupujete krátké taktické duely s živými soupeři (PvP) nebo zlými Bossy ovládanými umělou inteligencí. A i když je to hra karetní, nečekejte nic podobného jako Heartstone. Zde je každý hrdina unikátní a každá zbraň limitovaná. Aby se tedy potkali dva stejní hráči není možné.

Nejzajímavější je však na celém konceptu to, že je předem známo kolik hrdinů a jakých zbraní se v dané edici nachází. Tato informace bude veřejná a jako NFT uložena v blockchainu. Když se vyprodá, už se nebude opakovat, v rámci Scratch Lords Bazaaru s nimi ale budete moci obchodovat.

Boje probíhají na systému náhodného točení kolem. Výsledek určují vlastnosti hrdiny a samozřejmě to, jakými zbraněmi je vybaven. Z hlediska taktiky je ale důležité, jak pracujete s rizikem, pravděpodobností, a kdy kterou ze svých zbraní využijete. Přítomen je i RPG systém, takže získáváte zkušenosti, učíte se různá kouzla atd.

Váš názor Další článek: 2Q 2021: Trh smartphonů se probouzí. Nahoru jdou čínské značky, hlavně Xiaomi

Témata článku: Android, iOS, Google Play, Apple App Store, Mobilní hry, Prvek, RPG, PVP, Hrdina, Zbraně, Mobilní hra, NFTRecenze dostupného, ale výborného integrovaného Hi-Fi zesilovače NAD C 316BEE V2

Recenze dostupného, ale výborného integrovaného Hi-Fi zesilovače NAD C 316BEE V2

Zesilovač C 316BEE V2 je snad až příliš dobrý na to, kolik stojí – je trochu svůj, nicméně přináší opravdový požitek z hudby a stojí za každou korunu, kterou do něj investujete.

Daniel Březina
Zesilovače
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Apple představil novinky. Keynote jsme sledovali online
Filip KůželMartin MiksaAdam Kos
Online přenosKeynote
Arénovka Destruction AllStars brzy přidá počítačem ovládané soupeře

Arénovka Destruction AllStars brzy přidá počítačem ovládané soupeře

Vývojáři tak chtějí více zaplnit online zápasy při nedostatku živých hráčů.

Michal Maliarov
Destruction AllStarsBattle Royale
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment