Česká mobilní hra Scratch Lords integruje prvky NFT. Každý hrdina je jedinečný

České vývojářské studio Notre Game vydalo novou hru Scratch Game (zdarma pro Android a iOS), ve které se svými hrdiny podstupujete krátké taktické duely s živými soupeři (PvP) nebo zlými Bossy ovládanými umělou inteligencí. A i když je to hra karetní, nečekejte nic podobného jako Heartstone. Zde je každý hrdina unikátní a každá zbraň limitovaná. Aby se tedy potkali dva stejní hráči není možné.

Nejzajímavější je však na celém konceptu to, že je předem známo kolik hrdinů a jakých zbraní se v dané edici nachází. Tato informace bude veřejná a jako NFT uložena v blockchainu. Když se vyprodá, už se nebude opakovat, v rámci Scratch Lords Bazaaru s nimi ale budete moci obchodovat.

Boje probíhají na systému náhodného točení kolem. Výsledek určují vlastnosti hrdiny a samozřejmě to, jakými zbraněmi je vybaven. Z hlediska taktiky je ale důležité, jak pracujete s rizikem, pravděpodobností, a kdy kterou ze svých zbraní využijete. Přítomen je i RPG systém, takže získáváte zkušenosti, učíte se různá kouzla atd.

Váš názor Další článek: 2Q 2021: Trh smartphonů se probouzí. Nahoru jdou čínské značky, hlavně Xiaomi

Témata článku: Android, iOS, Google Play, Apple App Store, Mobilní hry, Prvek, Zbraně, Hrdina, RPG, Mobilní hra, PVP, NFTRecenze 2.1 soundbaru Klipsch Cinema 400. Pro ty, kdo chtějí poctivý výkon.

Recenze 2.1 soundbaru Klipsch Cinema 400. Pro ty, kdo chtějí poctivý výkon.

Pokud máte rádi filmy, ale také si chcete poslechnout hudbu, tak Klipsch umí obojí, subwoofer přidá úderné basy. Neumí ale přímé streamování hudby.

Jaromír Puk
Soundbary
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Co vy na to? EU by měla zakročit a přinutit výrobce ke sjednocení nabíjecích konektorů
Vladislav Kluska
Co vy na to?Mobilní telefonEvropská unieAnkety
Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy