Český startup 3D Simo představuje MultiPro – malou domácí dílnu v jediném krásném gadgetu

Český startup 3D simo představil MultiPro, multitool se sedmi unikátními nástavci. Tahle kompaktní dílna zastane opravy v domácnosti, uspokojí všechny kreativce a zabaví děti.

Sada MultiPro 4in1 obsahuje multitool vážící 70 gramů s LCD displejem pro jednodušší ovládání a čtyřmi nástavci (pero pro 3D kreslení, pilka, pájka a nástavec pro vypalování do dřeva či kůže). Dokoupením přímočaré pilky, šroubováku a vrtáku se dá upgradovat na MultiPro 7in1.

Výhodou je mobilní aplikace, která dovolí aktualizovat firmware multitoolu a přidá software pro nové nástavce, které firma vyvíjí. Využívat jej tak můžete po dlouhé roky. Cena začíná na 2 199 Kč, kupovat můžete přímo na webu výrobce.

Diskuze (13) Další článek: Garmin Forerunner 745: Skvělý sporttester, kterému se dají vytknout snad jen tři věci

Témata článku: Gadget, Start-up, SIM, Český start-up, MultiPro, Nástavec


Určitě si přečtěte

RECENZE: Realme 6 – Tahle výbava za tyhle peníze? Konkurence by měla zpozornět

RECENZE: Realme 6 – Tahle výbava za tyhle peníze? Konkurence by měla zpozornět

** Realme 6 je nejlevnější telefonem na trhu s 90Hz displejem ** S 30W adaptérem dokáže telefon dobít z nuly na sto do 60 minut ** Čtyři fotosnímače sice neumí zázraky, ale ostudu neudělají

Milan Měchura | 12

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

** Google od června 2021 zásadně omezí službu Google Fotky. ** Jednou z alternativ je záloha na vlastní NAS. ** Srovnali jsme obě metody po stránce ceny i funkcí.

Jiří Kuruc, Filip Kůžel, Jakub Michlovský | 109