Český startup mění přístup k check-inu. Díky mobilu se vyhnete kontaktu s personálem hotelu

Český startup Mews poskytuje hotelům po celém světě systém pro kompletní správu. Nově do svého on-line check-inu přidal elektronický podpis, čímž se celý proces plně zdigitalizoval. Nově se tak zapíšete klidně z domova, z letiště nebo cestou do hotelu, aniž byste se na recepci museli s kýmkoli potkat a vyplňovat formuláře.

Vyjma času to ušetří i pracovní síly a nutnost setkávat se s cizími lidmi tváří v tvář. Minimalizuje to také případné překlepy při ručním zadávání dat do systému. Vítaný je také potenciál pro hladké řešení útraty navíc, například v minibaru nebo v hotelové restauraci – díky předvyplněným údajům na kartě se částka rovnou odečítá a není třeba dělat konečné vyúčtování.

Elektronické podpisy v aplikaci jsou v provozu od konce června a funkce je dostupná pro všechny hotely, které systém Mews využívají (těch je více jak 1 600 v 62 zemích světa). Dle provedeného průzkumu mezi hotelovými hosty v době po pandemii check-in bez lidského kontaktu vítá až 78 % hostů. Už teď jich on-line registraci využívalo více jak 40 %.

Diskuze (2) Další článek: Žádné překvapení nebude. Samsungu unikly rendery skládacího Galaxy Z Fold 2

Témata článku: Mobilní aplikace, Koronavirus, Aplikace, Hotel, Personál, Kontakt, Letiště, Český start-up, Mobil, Elektronický podpis


Určitě si přečtěte

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

** Google od června 2021 zásadně omezí službu Google Fotky. ** Jednou z alternativ je záloha na vlastní NAS. ** Srovnali jsme obě metody po stránce ceny i funkcí.

Jiří Kuruc, Filip Kůžel, Jakub Michlovský | 109

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28