Čeština pro Sony Ericsson P900 nebude (přehled bleskovek)

Eurotel začal stavět síť CDMA 450 - Tip pro zrychlení chytrého telefonu řady Series 60 - Bezplatné loga, zvonění a pohlednice na t-zones - Jak Japonci používají fotomobily - Živé fotky Nokie N-Gage QD - a další aktuality.
Čeština pro Sony Ericsson P900 nebude (přehled bleskovek)

Neuteklo vám něco? Nabízíme přehled bleskovek uplynulého týdne. Seřazeno od nejčtenějších.

CDMA 450 je tady
Eurotel začal stavět síť CDMA 450 a na GSMwebu o tom najdete rozsáhlejší článek. Píše se v něm, že v současné době byly v provozu objeveny sice jen tři BTS, ale další už byly lokalizovány a na spuštění čekají.

Tip pro zrychlení chytrého telefonu řady Series 60
Není to žádná novinka, takže se od někoho určitě dočkám reakce, že jsem objevil Ameriku, někomu dalšímu ale třeba tento tip pomůže

T-zones: loga, zvonění a pohlednice zdarma
T-Mobile ode dneška až do konce dubna nabízí v t-zones vybraná loga, obrázky a zvonění zdarma. První nabídku najdete v menu Downloads a dále v jednotlivých sekcích Zvonění, Loga a Obrázkové SMS. V menu MMS hledejte v sekcích Polyfonní zvonění a Pohlednice.

Průzkum: jak Japonci používají fotomobily
Průzkum, jehož se zúčastnilo 19 864 japonských majitelů mobilních telefonů s fotoaparátem, zjistil, že s frekvencí focení to ani v Japonsku není žádná sláva.

Software pro mobily Nokia za české koruny
Distributor Agora Plus dnes oficiálně oznámil otevření obchodu s programy pro mobilní telefony Nokia. Neoficiálně už obchod nějakou dobu běží a nejde vlastně ani o úplně samostatný projekt, ale o součást prodejny Nokia Gallery.

Kde hledat na internetu brožurky a návody operátorů
Všichni tři čeští mobilní operátoři na svých webových stránkách nabízejí ke stáhnutí brožurky, které jinak můžete v tištěné podobě získat v prodejnách. Víte, kde je hledat?

Česká lokalizace Sony Ericssonu P900 zřejmě nebude
Podle vyjádření call centra Sony Ericssonu byl projekt české lokalizace chytrého telefonu/komunikátoru Sony Ericsson P900 pozastaven. V současné době nelze určit, kdy a jestli vůbec bude znovu otevřen a zdali se čeští uživatelé lokalizace dočkají.

Živé fotky nové Nokie N-Gage QD
Na slovenském serveru mobil.sme.sk se objevily fotografie nové Nokie N-Gage QD. Podívejte se, jak telefon/herní konzole vypadá ve skutečnosti, bez zkrášlujících zásahů fotografů a grafiků.

Nový Zire 72 bude mít Bluetooth a 1,3 Mpix foťáček
Na mexickom blogu www.tupalmx.com sa objavili konkrétnejšie informácie o nových modeloch Zire 31 a 72 od palmOne. Podľa www.theregister.co.uk by mali byť oba modely predstavené už 28. apríla.

Protesty proti zrušení české lokalizace Sony Ericssonu P900
Příprava českého prostředí pro Sony Ericsson P900 byla opravdu ukončena. Kromě call centra (viz předvčerejší bleskovka) nám to potvrdilo i české zastoupení Sony Ericssonu.

Váš názor Další článek: Nová Nokia N-Gage je tady (přehled článků)

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Ostatní, Huawei P9, Nokia N-Gage, Nokia N-Gage QD, Sony Ericsson P900, Eri, Son, Čeština, Přehled, Pře, BLE, Blesk


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 9

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 196