Chcete mít přehled, o čem debatují poslanci? Sledujte je v aplikaci iSněmovna

Aplikace iSněmovna (zdarma pro iOS, pro Android se připravuje) je velice jednoduchý titul, jehož cílem je přinášet video obsah z oficiálního webu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Najdete zde tak živé vysílání ze schůzí, tiskových konferencí, jednání výborů a seminářů. Procházet lze i historií, protože zde najdete video archiv obsahující záznamy za poslední 3 měsíce.

Užitečnou funkcí je možnost upozornění notifikací na začínající streamy. Ty mohou probíhat až čtyři najednou, lze se mezi nimi přepínat. Ukončené přenosy jsou pak rozděleny v určitých časových úsecích, díky čemuž v nich nemusíte dlouze převíjet video a máte možnost podívat se třeba jen na posledních 10 minut. Nic víc od aplikace (zatím) nečekejte. Na iOS můžete obsah sledovat i s funkcí PiP, po zhasnutí displeje je vám pak přehráváno jen audio.

Diskuze (3) Další článek: Když hodinky změří snad úplně vše. Asus začíná v Česku prodávat VivoWatch SP

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Historie, Politika, Tisková konference, Poslanec, Aplikace, CEM, Živé vysílání, Přehled, Telefony s Androidem na Heureka.cz