Chcete Nokii 7650? Staňte se MMS fotografem roku!

Zajímavá letní soutěž Eurotelu. Pomocí multimediálních zpráv MMS zašlete až pět co nejvtipnějších fotografií z vaší dovolené a vyhrajte Go sadu s telefonem Nokia 7650 nebo Go kredit v hodnotě až 8000 Kč.
Chcete Nokii 7650? Staňte se MMS fotografem roku!

Již třetím ročníkem se koná amatérská soutěž pod názvem Fotograf roku, ve které mohou jak uživatelé klasických, tak digitálních fotoaparátů posílat své nejlepší a nejvtipnější fotografie do redakce časopisu FotoVideo - nejlepší kousky se mohou dočkat zveřejnění a možnosti získat zajímavé ceny. Soutěž je tématicky omezena, nemůžete tedy fotit, co se vám zamane.

Aktuální témata pro rok 2003

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
1) Krajina kolem nás                2) Rodinná událost                   3) Tváře, které potkávám

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
4) Noční fotografie                  5) Krása pohybu

Proč o tom píšeme zrovna na MobilManii? Pod partnerstvím Eurotelu byla tento rok do programu zařazena nová sekce MMS Fotograf roku. Ta se specializuje na rozvíjení oblasti mobilní komunikace. Do této soutěže tak může každý posílat své nejlepší snímky pořízené foťáčky v mobilech či externími moduly.

Pro tento rok je celkem pět témat. Ke každému je možné zaslat až pět fotografií, čímž se šance samozřejmě zvyšuje. Mělo by se jednat o vtipné a neobvyklé fotky z dovolené.

Minimální velikost obrazu je 640 x 480 bodů. Každý snímek musí být doprovozen údaji dle soutěžního kupónu, který je otištěn v každém čísle časopisu FotoVideo. K nalezení je i na webových stránkách. Fotografie můžete posílat na e-mailovou adresu dovolena@fotografroku.cz, a to přímo z mobilního telefonu. Uzávěrka soutěže je na konci srpna. Hraje se o Nokii 7650, a Go kredity v hodnotě 8000 Kč a 4000 Kč. Bližší informace jsou k nalezení na webu soutěže.

Diskuze (2) Další článek: Nokia 3300: podruhé do stejné řeky (velký test)

Témata článku: Nokia, Operátoři, O2, Nokia 7650, Rok, MMS, STAN, Foto, FotografHity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Na závěr roku letos moc velkých pecek nemáme. Čeká nás pořádně nabitý závěr zimy a začátek jara a v mezičase můžete dát šanci některým z menších kousků.

Martin Nahodil
Agenda
Nad 3,5mm jackem se smráká. Sluchátkový konektor příští rok nejspíš zmizí i z levných telefonů

Nad 3,5mm jackem se smráká. Sluchátkový konektor příští rok nejspíš zmizí i z levných telefonů

** Před pár lety byl 3,5mm konektor nepsaným základem každého telefonu ** Od premiéry iPhonu 7 to však jde s jackem strmě z kopce ** U drahých telefonů chybí úplně a začíná mizet i z modelů střední třídy

Martin Chroust
Střední třída3,5mm jack
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment