Chcete Nokii 7650? Staňte se MMS fotografem roku!

Zajímavá letní soutěž Eurotelu. Pomocí multimediálních zpráv MMS zašlete až pět co nejvtipnějších fotografií z vaší dovolené a vyhrajte Go sadu s telefonem Nokia 7650 nebo Go kredit v hodnotě až 8000 Kč.

Již třetím ročníkem se koná amatérská soutěž pod názvem Fotograf roku, ve které mohou jak uživatelé klasických, tak digitálních fotoaparátů posílat své nejlepší a nejvtipnější fotografie do redakce časopisu FotoVideo - nejlepší kousky se mohou dočkat zveřejnění a možnosti získat zajímavé ceny. Soutěž je tématicky omezena, nemůžete tedy fotit, co se vám zamane.

Aktuální témata pro rok 2003

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
1) Krajina kolem nás                2) Rodinná událost                   3) Tváře, které potkávám

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
4) Noční fotografie                  5) Krása pohybu

Proč o tom píšeme zrovna na MobilManii? Pod partnerstvím Eurotelu byla tento rok do programu zařazena nová sekce MMS Fotograf roku. Ta se specializuje na rozvíjení oblasti mobilní komunikace. Do této soutěže tak může každý posílat své nejlepší snímky pořízené foťáčky v mobilech či externími moduly.

Pro tento rok je celkem pět témat. Ke každému je možné zaslat až pět fotografií, čímž se šance samozřejmě zvyšuje. Mělo by se jednat o vtipné a neobvyklé fotky z dovolené.

Minimální velikost obrazu je 640 x 480 bodů. Každý snímek musí být doprovozen údaji dle soutěžního kupónu, který je otištěn v každém čísle časopisu FotoVideo. K nalezení je i na webových stránkách. Fotografie můžete posílat na e-mailovou adresu dovolena@fotografroku.cz, a to přímo z mobilního telefonu. Uzávěrka soutěže je na konci srpna. Hraje se o Nokii 7650, a Go kredity v hodnotě 8000 Kč a 4000 Kč. Bližší informace jsou k nalezení na webu soutěže.

Diskuze (2) Další článek: Nokia 3300: podruhé do stejné řeky (velký test)

Témata článku: Nokia, Operátoři, O2, Nokia 7650, Fotograf, Foto, STAN, MMS, Rok