Chybí vám v hodinkách oblíbený sport? Navrhněte ho Huawei a získejte 20% slevu

Chybí vám v hodinkách oblíbený sport? Navrhněte ho Huawei a získejte 20% slevu

Mnoho chytrých hodinek a dokonce i některé náramky dnes nabízejí sledování až stovky nejrůznějších sportovních aktivit. Přesto se ale může stát, že váš oblíbený sport nepatří mezi nejrozšířenější a jeho trackovací režim v hodinkách chybí. Huawei nyní sbírá zpětnou vazbu od uživatelů, kteří mohou výrobci v dotazníku navrhnout vylepšení režimů a zařazení nových sportů. Za odměnu mohou získat slevu 20 % při nákupu chytrých hodinek Huawei.

Stručný dotazník sestává ze tří uzavřených a jedné otevřené otázky, v rámci které můžete dát výrobci návrh jakékoli vlastní vylepšení nebo libovolný sportovní režim. Po vyplnění a odeslání vám bude nejpozději do 15. června zaslán na uvedenou e-mailovou adresu kód se slevou v hodnotě 20 % na nákup chytrých hodinek Huawei. Dotazník naleznete zde.

Diskuze (6) Další článek: Vybavíte si úplně první telefon s foťákem? Tuto značku byste nejspíš netipovali...

Témata článku: Huawei, Chytré hodinky, Smartwatch, Hodinky, Sport, Průzkum, Dotazník, Sportovní aktivita, Náramek, Režim, Sleva, Zpětná vazba, Vylepšení, Chytré hodinky na Heureka.czRecenze reproduktorů Razer Nommo Pro: pořádný zvuk za pořádné peníze

Recenze reproduktorů Razer Nommo Pro: pořádný zvuk za pořádné peníze

Tak parádní zvuk jen tak nenajdete. Budete si ale muset také pořádně připlatit.

Michal Maliarov
RazerRecenzeHardware
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment