Chytré hodinky Huawei Watch GT 2e rozeznají až 100 sportů a na baterii vydrží 14 dní

Huawei uvedlo sportovní edici chytrých hodinek Huawei Watch GT 2e. „Éčka“ jsou o něco subtilnější než GT 2 a mají minimalistický sportovní design. Dvě ovládací tlačítka tolik nevystupují nad hranu těla. Rozeznají až 100 sportovních aktivit a na baterii mají vydržet až 2 týdny. Na výběr budou dvě barvy těla a čtyři barvy silikonových řemínků. Prodávat se začnou 13. dubna za 4 499 Kč.

Hodinky jsou funkčně velmi podobné řadě GT 2. Tělo kombinuje nerezovou ocel s plastem, na dýnku nechybí senzor srdečního tepu. Hodinky mají tloušťku 11 mm. Kruhový dotykový displej má průměr 1,39 palce a jde o AMOLED panel s přepočteným rozlišením 454 × 454 bodů. Zařízení pohání procesor Kirin A1, vestavěná paměť nabídne kapacitu 4 GB. S hodinkami můžete plavat, odolnost je 5 ATM.

Zařízení je navrženo primárně pro monitoring sportovních aktivit, hodinky detekují až 100 různých sportů nebo typů cvičení, mezi nimiž nechybí běh, chůze, jízda na kole, horolezectví, plavání, triatlon, skateboarding a další. Hodinky automaticky detekují zahájení sportovní aktivity a dají na výběr z relevantních sportů.

Diskuze (3) Další článek: I bez Googlu sebevědomá a se špičkovým foťákem. Taková je rodina Huawei P40

Témata článku: Huawei, Chytré hodinky, Hodinky, Smartwatch, Baterie, Sport, Polochytré hodinky, Workout, Sportovní aktivita, Tělo, Aktivita, Watch, Chytré hodinky na Heureka.cz