Chytré tenisky Pizza Hut objednají pizzu a zapauzují televizi, když si pro ni půjdete

Pokud se trápíte, že vám tenisky nezvládnou objednat pizzu, pak máme dobrou zprávu – už i něco takového existuje. S chytrými teniskami přišel americký řetězec rychlého občerstvení Pizza Hut. Tenisky se nazývají Pie Tops II a jsou ve skutečnosti již druhou generací. Úplně první Pie Tops přišly minulý rok. Rovněž uměly objednat pizzu, ale nebylo je možné běžně koupit. To teď půjde.

Princip chytrých tenisek je naprosto triviální. Přes bluetooth se spojí s telefonem a v teniskách implementované tlačítko vysílá povely do aplikace Pie Tops, která následně objednávku oblíbené pizzy učiní. Dvojitý klik udělá přímou objednávku předdefinované oblíbené pizzy, aniž byste na telefon museli sáhnout. Zobrazí se jen notifikace o objednávce.

Jako bonus mají boty ještě jednu vychytávku. Automaticky pozastaví televizi (pokud ji máte chytrou), když vstanete z gauče, abyste si pizzu od dveří přinesli. Jakmile se vrátíte, televize se zase pustí. Do prodeje půjde od 19. března pouze 50 párů, které bude možné pořídit výhradně na stránce hbx.com. Už je ovšem oznámeno, že časem jich bude dostupných více. Počítá se s dvěma barevnými variantami – červenou a béžovou. Cenu zatím neznáme.

Diskuze (3) Další článek: Telefony s Androidem prý nahradí bezdrátové klávesnice a myši

Témata článku: Wearables, Gadget, Kuriozita, Nositelnosti, Chytré věci, Barevná varianta, PIZ, Objednávka, Telefon, Rychlé občerstvení, Druhá generace, Dvojitý klik, TOPS, Teniska, Dobrá zpráva, Tenis, Řetězec, Televize, Pizza


Určitě si přečtěte