Čína vrátila iPhonu X Home Button a sluchátkový konektor

Máte iPhone X a chybí vám Home Button? Chybí vám sluchátkový jack? Nic není ztraceno, stačí přikoupit příslušenství, které na CES objevil magazín 9to5Mac. Do Lightningu připojíte tenhle blok a tlačítko je zpět. Jedno stisknutí pro návrat na domovskou obrazovku, double-click pro přepínání posledních aplikací, podržení pro aktivaci Siri, prostě jako za starých časů.

Snad jen Touch ID v tlačítku chybí. Na spodní straně lze připojit klasická kabelová sluchátka a nepřijdete ani o Lightning na nabíjení.

Na jednu stranu musím ocenit, že čínský výrobce (jméno 9to5Mac neuvádí) identifikoval příležitost, na stranu druhou si myslím, že tuhle věc ke svému 30/35tisícovému iPhonu jen tak někdo nepřipojí. Modul je velký, nepraktický a (aspoň podle trojice dostupných fotek) nevalně zpracovaný.

Diskuze (8) Další článek: Tisknout přímo z mobilu a bez inkoustu je lákavé, ale realizace kulhá. Testujeme HP Sprocket

Témata článku: Apple, , , , , , , Apple iPhone X, Apple iPhone X 256GB, Tlačítko, Spodní strana, Čina, Starý čas, Poslední aplikace, Originál Apple, Kurio, Cin, Touch ID, Home Button, Domovská obrazovka, Sluchátkový jack, Sluchátkový konektor, Čínský výrobce, Sluch