Čínské monstrum zevnitř. Podívejte se na rozborku Xiaomi Mi 11 Ultra

Xiaomi teprve před pár dny představilo svůj nejvýkonnější topmodel Xiaomi Mi 11 Ultra, a už se tento telefon ukazuje na detailní rozborce. Ta je prozatím v čínštině, protože se telefon primárně dostane na domovský trh, jenže i tak se můžete na videu níže, a v naší galerii, podívat na zajímavé vnitřní uspořádání telefonu. 

Můžete tak vidět jednotlivé komponenty, ze kterých se telefon skládá, tedy zadní panel z obřím výřezem pro foťáky a sekundárním displejem, baterii, základní desku s čipsetem a paměťmi, propojovací kablíky, reproduktor, vibrační motorek, hlavní displej a další komponenty. Rozborka také prozradila, proč Xiaomi neosadilo displej vycentrovaným průstřelem. Na jeho místě se totiž stále nacházejí zadní fotoaparáty, takže se průstřel musel posunout poblíž levého horního rohu. První pohled na Xiaomi Mi 11 Ultra si můžete přečíst zde.

Rozborka Xiaomi Mi 11 Ultra s čínským komentářem:

Diskuze (7) Další článek: Google má novou aplikaci, která sama roztřídí naskenované dokumenty

Témata článku: Xiaomi, Komponenty, Design, Fotoaparát, Polovodiče, Rozborka, Xiaomi Mi 11 Ultra, Monstrum, Reproduktor, Základní deska, Telefon, Průstřel, Displej