Clubhouse už i na Androidu. Na Google Play se můžete předběžně zaregistrovat

Sociální síť Clubhouse, která za svou popularitu vděčí platformě iOS a pocitu „výjimečnosti“ díky přístupu na pozvánky, dorazila na operační systém Android. Clubhouse už má svou kartu na Google Play, i když v Česku se můžete k aplikaci zatím jen předběžně zaregistrovat. V USA je však aplikace dostupná už ode dneška, což znamená, že během pár dní by mohla být zpřístupněna i u nás. To ovšem nemění nic na tom, že nadále budete potřebovat pozvánku někoho ze stávajících uživatelů aplikace (rozumějte z její iOS verze).

Je však otázkou, zda punc něčeho „nedostupného“ zafunguje i tentokrát. Vývojářům aplikace trvala verze pro Android tak dlouho, že jim mezitím vyrostla zdatná konkurence. Facebook oznámil Live Audio Rooms, Twitter má své Spaces a Telegram zase třeba Voice Chat 2.0. A tak bychom mohli pokračovat do nekonečna... Čekáte na dostupnost Clubhouse pro Android nebo je to podle vás jen nafouknutá „módní“ bublina, která nebude mít dlouhého trvání? Podělte se o váš názor v diskusi pod článkem.

Diskuze (17) Další článek: Apple AirTag se dá hacknout. Místo oficiální stránky může odkazovat na škodlivý web

Témata článku: Android, Google Play, USA, Facebook, Sociální sítě, Telegram, Twitter, Clubhouse, Česká republika, Operační systém, Aplikace, Pozvánka, IOS verze, Telefony s Androidem na Heureka.cz