Clubhouse už i na Androidu. Na Google Play se můžete předběžně zaregistrovat

Sociální síť Clubhouse, která za svou popularitu vděčí platformě iOS a pocitu „výjimečnosti“ díky přístupu na pozvánky, dorazila na operační systém Android. Clubhouse už má svou kartu na Google Play, i když v Česku se můžete k aplikaci zatím jen předběžně zaregistrovat. V USA je však aplikace dostupná už ode dneška, což znamená, že během pár dní by mohla být zpřístupněna i u nás. To ovšem nemění nic na tom, že nadále budete potřebovat pozvánku někoho ze stávajících uživatelů aplikace (rozumějte z její iOS verze).

Je však otázkou, zda punc něčeho „nedostupného“ zafunguje i tentokrát. Vývojářům aplikace trvala verze pro Android tak dlouho, že jim mezitím vyrostla zdatná konkurence. Facebook oznámil Live Audio Rooms, Twitter má své Spaces a Telegram zase třeba Voice Chat 2.0. A tak bychom mohli pokračovat do nekonečna... Čekáte na dostupnost Clubhouse pro Android nebo je to podle vás jen nafouknutá „módní“ bublina, která nebude mít dlouhého trvání? Podělte se o váš názor v diskusi pod článkem.

Diskuze (17) Další článek: Apple AirTag se dá hacknout. Místo oficiální stránky může odkazovat na škodlivý web

Témata článku: Android, Aplikace, Google Play, Facebook, Sociální sítě, USA, Twitter, Telegram, Clubhouse, IOS verze, Česká republika, Operační systém, Pozvánka


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 16

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Garmin překvapil levným sporttesterem a LTE hodinkami pro náročné
Martin Chroust
HodinkyGarmin
Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz