Clubhouse už má spoustu konkurentů, tím nejnovějším je Spotify Greenroom

Světová aplikace pro poslech streamované hudby číslo jedna, Spotify, začala konkurovat sociální síti Clubhouse. Mimo Twitter Spaces a Facebook Live Audio Rooms tak má Clubhouse dalšího konkurenta v podobě aplikace Spotify Greenroom. Tu si můžete již nyní v předběžném přístupu stáhnout na Google Play a App Storu. K samotnému přihlášení použijete stejné údaje, jako u aplikace Spotify. 

Součástí vašeho účtu musí být pravé jméno a příjmení, datum narození, profilová fotka a krátký popisek o vás samotných. Následně si můžete vybrat podkategorie vašeho zájmu z nadřazených kategorií - Zábava, Hudba, NBA, NFL, Další sporty, Hry, Novinky a znalosti, Životní styl, Zájmy a koníčky. Poté vám budou „přiděleny“ možné místnosti určené k diskusi. Dále se můžete připojit do veřejných místností či vytvořit si svou vlastní.

V rámci hlasových místností se můžete přihlásit o slovo, ovšem krátké testování ukázalo, že to zatím v praxi úplně dobře nefunguje. Není problém narazit na skupiny, kde najednou mluví pět lidí, vzájemně se překřikují, a z možné otevřené diskuse není zhola nic. To je však zřejmě následek toho, že je aplikace stále v předběžné verzi, a finálně se bude ladit až za pochodu. Detailní představení a možnosti aplikace Greenroom se dočtete na stránkách Spotify.

Spotify nedávno uvedlo novou verzi desktopového přehrávače:

Diskuze (3) Další článek: Motorola má odolný smartphone Defy. Spolupracovala na něm s výrobcem CATů

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Google Play, Spotify, Clubhouse, Greenroom, Aplikace, App Store, Hra, Konkurent, Pochod, NFL, Telefony s iOS na Heureka.cz