Co plánuje Apple na rok 2021: Na auto zatím zapomeňte, ale nudit se nebudeme

Ming-Chi Kuo už mnohokrát prokázal, že jeho predikce dalších kroků Applu dávají smysl, takže se pojďme podívat, co věští na rok 2021.

  • AirTag. O tomhle drobném gadgetu se spekuluje už třetí rok, takže by bylo mírně nešťastné, kdyby to nevyšlo ani letos. AirTag využívá bezdrátovou technologii UWB, která umožňuje přesnou lokalizaci a iPhony ji podporují už od září 2019.
  • Do evolučního ranku spadají sluchátka AirPods Pro Lite, která budou levnější variantou modelu Pro. Podobné je to i s miniLED displeji pro iPady. Začne se patrně u velkého 12,9" iPadu Pro, novinka má přinést lepší barvy, vyšší kontrast a nižší spotřebu.
  • Ve velkém bude pokračovat přechod počítačů na procesory značky Apple. Loni v červnu firma oznámila dvouletý plán, na podzim jej odstartovala s Mac Mini, MacBooky Air a Pro a vzhledem k převážně kladým reakcím odborné i laické veřejnosti je jasné, že už není cesty zpět. Letos se má updatu dočkat 14" a 16" MacBook Pro a 24" iMac.
  • Hodně se toho v posledních týdnech namluvilo o bájném Apple Car, ale letos bude Apple celkem určitě vše držet pod pokličkou.
  • Jestli chcete naději na nějaký zcela nový a velmi atraktivní produkt, Kuo zmiňuje „přístroj pro rozšířenou realitu“. V tomto případě není konkrétnější. Půjde o brýle Apple Glass, o kterých se spekulovalo v minulém roce?
  • …a samozřejmě iPhony. Do premiéry zbývá ještě hromada času, takže spekulace chybí. Zatím se objevila pouze ta, že i nejlevnější modely dostanou LiDAR.

Via MacRumors

Diskuze (3) Další článek: Qualcomm představil Snapdragon 480. Na 5G se mohou těšit i telefony do pěti tisíc

Témata článku: Apple, Spekulace, AirTag, MacBook Air, Apple car, Kuo, Mac Mini, Via MacRumors, Apple GlassHráči s Linuxem a macOS se mohou radovat. Epic pro tyto systémy uvolní Easy Anti-Cheat

Hráči s Linuxem a macOS se mohou radovat. Epic pro tyto systémy uvolní Easy Anti-Cheat

Fortnite, Apex, Rust a další pecky by už mohly běžet i bez Windows

Lukáš Václavík
FortniteSteamPCLinux
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Vybíráme 17 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Ceny začínají na tisícovce

Vybíráme 17 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Ceny začínají na tisícovce

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí ** Od jednoduchého náramku po našlapané sporttestery

Martin Chroust
VánoceNositelnosti