Další únik! Podívejte se, jak vypadá nepředstavený Pixel 3 Lite na videu

Google si utajování interních informací rozhodně za rámeček nedá. Pixely 3 a 3 XL zažily svůj debut loni v říjnu, ovšem první recenze na nové modely vyšly již koncem srpna v Rusku. A historie se znovu opakuje. Zatímco před pár dny jsme vám ukázali výsledky Pixelu 3 Lite v benchmarku Geekbench, samotné fotky Lite verzí unikly na internet již v listopadu. A dnes se na nepředstavený model můžete rovnou podívat na „hands-on“ videu z Ukrajiny.

Jeho součástí je i soupis specifikací, podle nichž dostane telefon širokoúhlý 5,56" displej s rozlišením 2 160 × 1 080 pix. Na zádech pak najdeme 12Mpx fotoaparát (clona f/1.8, 1/2.55" snímač, 1,4μm pixely) s optickou stabilizací doplněný přisvětlovací diodou. Na zádech nebude chybět ani kruhová čtečka otisků prstů. Telefon nabídne celoplastového tělo, v němž je vsazena boční akční klávesa, konektor USB-C i 3,5mm jack. Překvapivá je zejména existence sluchátkového konektoru, který u „dospělých“ Pixelů chybí.

Nepředstavený Pixel 3 Lite na prvním videu:

Výpočetní výkon poskytuje Snapdragon 670 se 4GB RAM, interní úložiště má kapacitu 32 GB. Nevyměnitelná baterie dostane kapacitu 2 915 mAh, smartphone půjde do prodeje hned po jarní konferenci Google I/O 2019, a to s Androidem 9.0 Pie.

Diskuze (5) Další článek: CES 2019: Sbírka nejzajímavějších gadgetů a podivností

Témata článku: Google, , , , , , , , , , , , , Google Pixel 3, Google Pixel 3 XL, Google Pixel 3a, Hands-on video, Lít, Nevyměnitelná baterie, PWA, Celoplastové tělo, Sluchátkový konektor, Nový model, První recenze, Lite verze,