Datamánie nejdéle do pondělka. O2 doprodává limitovanou edici datové SIM se 100 GB dat za 300 Kč

  • O2 začalo opět nabízet limitovanou SIM kartu z edice Datamánie
  • Za 300 Kč dostanete 100 GB mobilních dat za měsíc
  • Pokud máte zájem, pospěšte, SIM bude dostupná jen do 22. srpna

Oživeno 18. srpna | Už jen několik dní zbývá na zakoupení datově nejvýhodnější předplacenky na českém trhu. Datamánie 100 GB od O2 za 300 Kč měsíčně v poměru objemu dat a zaplacené ceny nemá konkurenci, ale bohužel se stále jedná o sezonní limitovanou akci, nikoli stálou ceníkovou nabídku operátora.

O2 upozorňuje, že nejpozdější termín, kdy si „stogigovou“ Datamánii půjde koupit (výhradně na webu), nastane v pondělí 22. srpna. Konec ale může přijít dřív, záleží na stavu zásob. „Není na co čekat, SIM karty rychle ubývají, takže pokud kdokoli o koupi uvažuje, je nejvyšší čas objednávat, aby ještě vůbec byly,“ pobízí potenciální zájemce tisková mluvčí O2 Veronika Zachariášová.

Na rozdíl od ostatních dvou operátorů O2 obvykle nesnižuje cenu svých základních tarifů v rámci takzvaných akvizičních časově omezených nabídek. Místo toho zhruba jednou za rok přichází s Datamánií. Letošní edice datově štědré SIM karty už je třetí v pořadí. Poprvé si zákazníci 100 GB za tři stovky mohli pořídit v roce 2020, následně se stejnými parametry operátor akci zopakoval i loni v létě, letošní „drop“ je třetí v pořadí.


Původní článek z 18. července:

Operátor dnešním dnem uvádí do prodeje limitovanou edici předplacené SIM karty Datamánie, jejíž součástí je 100 GB mobilních dat. I tentokrát se jedná o kartu, u které se velká porce mobilních dat aktivuje v rámci balíčku, který stojí 300 korun. Pokud máte kartu dostatečně nabitou, můžete si službu aktivovat či dokonce v aplikaci Moje O2 nastavit automatické dobíjení z platební karty. Datový balíček platí vždy měsíc od své aktivace. Data přitom není třeba využívat dlouhodobě, i když si dáte několik měsíců „pauzu“, můžete kartu vytáhnout z šuplíku, dobít 300 korun a zase využívat nadstandardní porci mobilních dat.

Klepněte pro větší obrázek
U O2 opět dostanete 100 GB na měsíc za 300 korun, stačí koupit SIM kartu z Datamanie.cz

O2 i tentokrát avizuje, že bude nabízet omezený počet SIM karet, které jsou dostupné od dnešního dne do 22. srpna nebo do vyprodání zásob. SIM kartu si můžete objednat na těchto webových stránkách. Karta vám dorazí nejrychleji tehdy, pokud za ní zaplatíte předem. Poštovné je v tomto případě zcela zdarma. Karta přijde přednabitá, stačí ji vložit do mobilu, a v tu ránu se vám aktivuje první měsíc se 100 GB mobilních dat. Připomínáme, že kartu je třeba aktivovat, tj. vložit do telefonu, nejpozději do 31. prosince roku 2023.

Operátor uvádí, že rychlost mobilních dat není nijak omezená, ovšem čerpat je můžete maximálně v LTE sítích. Ani letos SIM karta Datamanie.cz nepodporuje 5G sítě. Na druhou stranu je třeba vzít v potaz, že karta bez omezení funguje pouze v České republice. Součástí SIMky je i neomezené volání do všech sítí za 15 korun na den, a tato suma se odečte jen ve dnech, kdy někomu zavoláte. Textovka vychází na dvě koruny.

O2 opět nabízí SIM se 100 GB mobilních dat za tři stovky:

V případě zájmu o tuto předplacenou kartu rozhodně neváhejte, dá se očekávat, že i tentokrát bude o SIMku, zejména před letními dovolenými, enormní zájem. V rámci jedné objednávky je možné pořídit maximálně tři SIM karty najednou. SIMky je možné používat ve smartphonech, ale také v jiných zařízeních, např. v noteboocích.

Diskuze (163) Další článek: Adonit má nový stylus pro iPady. Stojí třetinu toho co Apple Pencil 2

Témata článku: Mobilní data, Limitovaná edice, O2, Akce, Předplacené karty, Datamanie, Akční nabídka, SIM, Data, GB data, Oběh, Karta, Dovolená, Česká republika, Datamánií, EdiceSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
25 filmů, které musíte vidět, dokud jste ještě na světě. Víme, kde si je můžete pustit online

25 filmů, které musíte vidět, dokud jste ještě na světě. Víme, kde si je můžete pustit online

Vybrali jsme 25 jedinečných filmů napříč žánry a historií. Nabídnou to nejzajímavější ze světové i české filmové tvorby. Je to základní výběr, který byste podle nás měli vidět, pokud chcete mít přehled o kinematografii.

Vojtěch Malý
Filmy, které musíte vidět
„Je to ještě dostupné?“ Anatomie jednoduchého podvodu, který nepoznáte ani podle špatné češtiny

„Je to ještě dostupné?“ Anatomie jednoduchého podvodu, který nepoznáte ani podle špatné češtiny

Scénář je jednoduchý – máte něco, co už nepotřebujete a chcete to prodat. Místo přivýdělku ale přijdete o všechny peníze na účtu. Varovných signálů, které k tomu vedly, přitom bylo opravdu málo.

Adam Kos
Podvod
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2022 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2022 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Google už nevydržel čekat. Kompletně odhalil design a barevné varianty hodinek Pixel Watch

Google už nevydržel čekat. Kompletně odhalil design a barevné varianty hodinek Pixel Watch

** Hodinky Pixel Watch se ukazují v celé své kráse ** Displej bude krýt Gorilla Glass zatím neznámé generace ** Pásky rozhodně nebudou univerzální

Martin Chroust
Pixel WatchChytré hodinky
Playstation 5 dostává novou aktualizaci. Konečně přináší podporu pro rozlišení 1440p
Michal Maliarov
PlayStation 5Konzole
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle
Na chatu i do karavanu. Test nabíjecí stanice Crossio LifePower 600 se solárním panelem

Na chatu i do karavanu. Test nabíjecí stanice Crossio LifePower 600 se solárním panelem

Karavan, chalupa, záloha do domácnosti: to jsou některé z možností, jakým způsobem využít velké nabíjecí stanice. Pokud se navíc spojí s výkonným solárním panelem, už jde o výkonný zdroj čisté energie.

Stanislav Janů
PowerbankaTesty
Qualcomm QRD jsou telefony, které jste nikdy neviděli. Stojí tisíce dolarů, přesto si je nemůžete koupit

Qualcomm QRD jsou telefony, které jste nikdy neviděli. Stojí tisíce dolarů, přesto si je nemůžete koupit

** Nabízí ty nejmodernější technologie a cenou předčí nejdražší telefony ** Přesto si je nekoupíte a zřejmě byste ani nechtělo ** Toto jsou referenční telefony Qualcomm QRD

Martin Miksa
SnapdragonQualcommSmartphony
Výrobci upouštějí od testování v Dxomark. Pokud nemá telefon šanci na první místo, nestojí to za to

Výrobci upouštějí od testování v Dxomark. Pokud nemá telefon šanci na první místo, nestojí to za to

** Mobilní výrobci přestali Dxomarku posílat telefony na testování ** Výsledky DXO se stále používají, tak v čem je problém? ** Pokud nemá telefon šanci na první místo, testování se nevyplatí

Martin Chroust
FotomobilyDxOMarkFocení mobilem
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně