Digitální cigaretová krabička a vánoční USB koláček

Svět bizarních vynálezů zase přinesl spoustu zajímavého. Tak třeba upgrade pro cigaretové krabičky, vánoční USB koláček, mobil pro alkoholiky nabo auto na tužkové baterie. A nezapomnělo se ani na pejsky.
Digitální cigaretová krabička a vánoční USB koláček

Udržujte svého pejska řádně v kondici

Máte sportovně založeného psa, který rád a nadšeně aportuje nejrůznější předměty? Pak jej jistě potěšíte, pokud mu pod vánoční stromeček položíte nevšední hračku GoDogGo. Tento zásobník na běžné tenisové míčky dokáže na povel infračerveného dálkového ovládání vystřelit tenisák do vzdálenosti přibližně deseti metrů. No není to skvělé? Zatímco vy můžete sedět v teple pěkně doma, můžete přesto psa na dvorku či zahrádce pěkně prohánět – stačí jen z okna vysílat neviditelné signály. Ovšem sto padesát amerických dolarů je za toto zařízení až příliš mnoho. Škoda.

Videoukázka (2,5 MB, formát MOV)

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
A psíku utíkej...

I cigaretová krabička může být digitální

Ztrácíte vždy přehled, kolik cigaret vám v krabičce ještě schází? Již nemusíte, právě pro vás je zde totiž přenosný počítač Cigarette Counter. Malá placička obsahuje displej a několik tlačítek a připíná se na horní víko krabičky. Tlačítka vám umožní resetovat stav čítače na plný počet (při zakoupení nové krabičky) a poté vždy po vykouření každé další cigarety stisknutím tlačítka se symbolem minus snížíte číslo zobrazené na displeji. Pokud budete opravdu důslední, dozvíte se za odměnu vždy jen při letmém pohledu na krabičku, kolik cigaret se v ní ukrývá. No nestojí to za pět amerických dolarů?

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Nebylo by nakonec lepší přestat kouřit? 

Vánoční koláč i pro váš počítač!

Světové weby již začínají žít letošními vánocemi a nabízejí nejrůznější drobnosti. Koupit si můžete třeba USB Flash disk ve tvaru vánočního koláče oblíbeného spíše v anglosaských zemích než u nás. A na vrcholu koláče najdete malou světelnou diodu namísto vánoční svíčky. Disk podporuje rychlé rozhraní 2.0, díky čemu mohou vaše data svištět rychlostí až 480 Mb/s. K dispozici jsou kapacity 128 MB i 256 MB, nejvyšší kapacita 512 MB stále není v prodeji a má být (stylově) k dostání až těsně před vánočními svátky. Nebylo by překvapením, kdyby se jednalo pouze o vtípek recesistů, nicméně objednávat můžete zde.

Klepněte pro větší obrázek
Na tomto koláčku si pochutná i váš počítač

Mobil pro opravdové alkoholiky

Chystáte se na vánoce si trošku přihnout? Tak to musíte mít butylku ve tvaru mobilního telefonu! Za necelých pětadvacet dolarů ji můžete mít a funguje opravdu skvěle. Stačí jen odšpuntovat anténu, nalít dovnitř oblíbený nápoj, opět zašpuntovat, dát do kapsy a vyrazit do prosincových plískanic. K dostání je také specializované příslušenství včetně koženého pouzdra pro umístění na opasek.

Klepněte pro větší obrázek
Nabíjení mobilu..

Máte auto na tužkové baterky?

Opravdu ne? Tak asi za pár let určitě mít budete. Není to totiž vůbec nemožné – kuriozitkou tohoto dílu našeho seriálu je totiž futuristický automobil OxyRide společnosti Panasonic. Ten dokáže urazit s jednou osobou na palubě více než jeden kilometr (přesně 1.23 km) na pouhé dvě tužkové baterie, ovšem samozřejmě na baterie Panasonic Digital Xtreme Power. Samotný automobil váží pouhých devatenáct kilogramů a byl sestrojen pouze pro světovou premiéru právě použitých baterií. Nutno uznat, že opravdu povedenou premiéru...

Klepněte pro větší obrázek
Zahoďte walkmana, baterky si zaslouží lepší využití
Diskuze (9) Další článek: T-Mobile usnadní přechod z MobilePageru na MobileBox

Témata článku: Ostatní, Koláč, Horní víko, Krabička, Digital, Cigarety, USB, Nejrůznější předmět


Určitě si přečtěte