Diskuse: kde koupit nejlevněji mobil?

Kde nakupujete mobilní telefony? Jaké máte zkušenosti s internetovými obchody? Připadají vám mobily, které prodávají naši mobilní operátoři, drahé? Podělte se s našimi čtenáři o pár tipů, kam při koupi mobilu zamířit.
Diskuse: kde koupit nejlevněji mobil?

Téma dnešní diskuse vypadá zeširoka, nicméně věřím, že se vyklube do velmi zajímavého a plodného článku. Telefonů u nás stále přibývá, mobil se stává více spotřebním zbožím a čím dál častěji mění své majitele. Kde myslíte, že lze pořídit nejvýhodnější telefon? Nebereme pochopitelně v úvahu šedý dovoz. Máme na mysli oficiálně zakoupené přístroje od operátorů, dealerů a internetových obchodů atd. Zejména poslední kategorie je velmi zajímavá. Elektronických obchodů je spousta, není jednoduché se v nich vyznat.

Právě proto od vás očekáváme zkušenosti s jednotlivými prodejci. Nejhorší je vyřknout název toho nejlepšího a nejlevnějšího, některé firmy mají za příznivé ceny jednu značku mobilů, jiné zase druhou. Spousta lidí zavrhuje nabídku (ať už dotovaného či nedotovaného) telefonu přímo od operátora, jeho pořizovací ceny mnohdy nejsou až tak výhodné. Nebo se pletu? Zbavte se ostychu a napište, kde nakupujete vy.

Diskuse: kde koupit nejlevněji mobil? Jaké máte zkušenosti s internetovými obchody? Zdají se vám telefony nabízené operátory drahé?

Diskuze (485) Další článek: Kapesní počítače: Palm vs. Pocket PC (polemika)

Témata článku: Ostatní, Disk, Poslední kategorie, Mobil, MOBI, DiskuseVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Windows 11 běží dokonce i na nejlevnějším Raspberry Pi 4. A není to žádná katastrofa

Windows 11 běží dokonce i na nejlevnějším Raspberry Pi 4. A není to žádná katastrofa

** Vyrobil jsem si ISO obraz Windows 11 ARM ** Pomocí projektu WoR jsem ho nainstaloval na SSD ** A to pak připojil k maličkému Raspberry Pi 4 za tisícovku!

Jakub Čížek
Windows 11Raspberry Pi
Americký tryskový dron Coyote vyřídíl hejno dronů protivníka

Americký tryskový dron Coyote vyřídíl hejno dronů protivníka

** Americká armáda poprvé úspěšně otestovala likvidaci hejna dronů vzdušným prostředkem, který nezahrnoval kinetický útok ** Proti hejnu 10 dronů byly použity malé tryskové drony Coyote Block 3 společnosti Raytheon ** Ty byly vybaveny systémem pro elektronický boj nebo nějakou energetickou zbraní

Stanislav Mihulka
ArmádaUSADrony
Revolut Bank míří do Česka. Co to znamená pro stávající uživatele?
Lukáš Václavík
FintechRevolutPlacení mobilem
Málokdo umí správně nabíjet a vybíjet baterie, a tak to bude jednou dělat umělá inteligence

Málokdo umí správně nabíjet a vybíjet baterie, a tak to bude jednou dělat umělá inteligence

** Microsoft chce společně s Linuxem psát zelenější kód ** Český BatteryCheck chce zase efektivněji nabíjet a vybíjet baterie ** Neuron Soundware se nakonec postará o životnost strojů

Jakub Čížek
CO2AkumulátoryUmělá inteligence