Dnes vycházejí prosincové Mobility

Co v nich najdete? Dobré tipy na vánoční dárky. Dozvíte se něco o šedém dovozu a zvýšení DPH za telefonování. Připraveno je opět několik recenzí, jako bonus získáte zdarma javovou hru "Zkouluj si svého redaktora Mobilit".
Dnes vycházejí prosincové Mobility

Klepněte pro větší obrázek

V první třetině časopisu najdete osvědčené zpravodajské rubriky. Snadno tak získáte přehled o tom, co se v oblasti mobilních telefonů a s nimi souvisejících služeb za poslední měsíc událo.

30 mobilních dnů - komentáře aktuálního mobilního dění z pera Marka Lutonského, šéfredaktora Mobilit a serveru MobilMania.cz.

Mobilitky - zajímavá mobilní i nemobilní zařízení z celého světa

Na první pohled - krátké informace o mobilních telefonech, které se v nejbližší době objeví na českém trhu. V tomto čísle se věnujeme telefonům Sony Ericsson T630, Nokia 6230, 7200 a 7700, Siemens U15 a novému mobilnímu příslušenství od Nokie. Nezapomněli jsme ani na digitální fotoaparáty.

Z českých luhů a hájů - představení nových služeb českých mobilních operátorů. Součástí rubriky je tentokrát i tabulka cen za volání u všech tarifů předplacených služeb. Najdete zde i informace ze Slovenska.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Fotomobility - kreativní soutěž o nejpovedenější a nejvtipnější fotografii z fotomobilu. V každém čísle vybereme tři nejlepší, které odměníme půlročním předplatným Mobilit nebo jinou cenou. Patnáct nejlepších fotek si můžete prohlédnout v časopise, všechny ostatní pak najdete na webu Mobilit(mobility.mobilmania.cz) v sekci Fotomobility. Na stejném místě najdete i téma pro další kolo soutěže a podrobné pokyny.

Klepněte pro větší obrázek

Hlavní témata

Tipy na vánoční dárky - téměř na pěti stránkách přinášíme tipy na výběr vhodného mobilního dárku. Vybrat si můžete mobilní telefony, kapesní počítače nebo digitální fotoaparáty.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Šedý dovoz - probíráme ze všech stran kontroverzní téma šedého dovozu mobilních telefonů. V čem je mobil z šedého dovozu výhodnější? A co vám naopak mohou nabídnout oficiální dovozci?

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Zvýšení DPH - od 1. ledna 2004 dojde ke zvýšení DPH za telekomunikační služby ze současných pěti na dvaadvacet procent. Jak se toto zvýšení projeví v cenách za telefonování? A jak se k tomu postaví operátoři?

Klepněte pro větší obrázek

Chci být mobilním technikem - blíží se doba podávání přihlášek na střední i vysoké školy. Jaké školy musí vystudovat ten, kdo se chce živit prací kolem mobilních telefonů? Co může s takovým vzděláním dělat a kolik za to dostane peněz?

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Recenze mobilních telefonů

Philips 530 - novinka od Philipsu je velmi dobře vybavená moderními funkcemi.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Sony Ericsson T230 - jedná se o důstojného nástupce telefonů Sony Ericsson T300 a T310.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Samsung SGH-X100 a SGH-X600 - dvojice telefonů, která se od sebe liší jen infraportem a vestavěným fotoaparátem. Zajímavá je především obrovská kapacita paměti.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Alcatel One Touch 332 - jednoduchý telefon pro nenáročné. Je to vlastně známý Alcatel OT 331, který má navíc barevný displej.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Další články

Recenze notebooků - nově vám přinášíme více kratších recenzí notebooků místo jedné dlouhé recenze. V tomto čísle se věnujeme počítačům Premio 4030N a Petra L15P14.

Klepněte pro větší obrázek

Maličkosti - testy mobilního příslušenství

Zoner Media Explorer 6 - recenze výborného programu pro práci s digitálními fotografiemi

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Mobilní servis - rady, tipy, návody a odpovědi na vaše dotazy ohledně mobilních telefonů.

Dárek čtenářům Mobilit - podlehli jsme vánočnímu třeštění a připravili pro čtenáře Mobilit speciální dárek. Na zakázku jsme si nechali naprogramovat hru v Javě, ve které můžete házet po všech členech redakce sněhovými koulemi. Zábavné, viďte!

Klepněte pro větší obrázek


Příště ...

Další Mobility vyjdou v roce 2004, na stáncích je najdete až od 15. ledna. Už teď se ale můžete těšit, připravujeme totiž několik novinek a spoustu zajímavých článků.

Narodil se mobil - co všechno musí udělat české zastoupení, aby dostalo v zahraničí vyrobený mobil na český trh? Jak vzniká český překlad firmwaru, manuálů, kdo školí prodejce a servisní techniky?

Stylové mobily - blíží se plesová sezóna, podíváme se tedy na luxusní mobily, které se hodí jako doplněk značkových obleků a plesových rób.

Nokiov - v každém čísle příštího ročníku vám představíme telefony jednoho výrobce. Hned v lednu navštívíme velkoměsto Nokiov, jeho městskou radu a obyvatele.

Recenze - podíváme se na zoubek některým z následujících mobilů: Motorola V600 nebo MPx200, levné Siemensy, Nokia 3200, Sony Ericsson P900, mobilní telefony LG.

Stále je na stáncích Katalog mobilů. Už tam ale dlouho nebude, máte tedy jednu z posledních možností, jak tuto unikátní publikaci získat. Podrobné informace o Katalogu získáte po kliknutí na následující obálku.

Klepněte pro větší obrázek


I v příštím roce vyjdou dva Katalogy mobilů. Kromě obvyklého Užitečného cédéčka přidáme ještě jedno, neméně užitečné. Všechna čísla Mobilit budou v příštím roce nejméně o šestnáct stran tlustší. Pokud si tohle všechno budete poctivě kupovat na stánku, vyjde vás to celkem na 726 Kč za rok.

Máte ale možnost získat vše téměř za polovinu. Díky novému Superpředplatnému totiž zaplatíte pouhých 499 Kč a vše vám doručíme až do domu. A to stále ještě není všechno. Pokud si Superpředplatné objednáte do konce letošního roku, ušetříte dalších padesát korun. Udělejte radost svým blízkým - předplaťte jim Mobility!

Diskuze (19) Další článek: Diskuse: jaký mobil od Ježíška?

Témata článku: Alcatel One Touch 332, Motorola MPx200, Motorola V600, Nokia 3200, Nokia 6230, Philips 530, Sony Ericsson P900, Sony Ericsson T230, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T630, Příští ročník, Známý alcatel, Mobil, MOBI


Určitě si přečtěte