Dny Huawei bez daně: výrobce přináší slevu 21 % a příslušenství jako dárek

Oficiální internetový obchod Huawei připravil další prodejní akci. V rámci Dnů Huawei bez daně mají zákazníci možnost využít slevu 21 % na vybraná zařízení, při nákupu smartphonu, tabletu nebo hodinek získají příslušenství jako dárek a za každých 5 000 Kč nákupu jim navíc výrobce sleví 800 Kč. Slevy lze kombinovat.

Sleva za každých pět tisíc korun nákupu platí pouze pro jinak nezlevněné zboží. Akce s 21% slevou se vztahuje konkrétně na smartphony Mate 30 Pro, Mate Xs, Y6s, Y7 (2019), P40 Lite, P40 Lite E, P30 Lite (64GB), chytré hodinky Watch GT a zcela bezdrátová sluchátka Freebuds 3.

Příslušenství zdarma dostane kupující ke skládacímu smartphonu Mate Xs (kožené pouzdro), tabletu MatePad Pro (klávesnice a M-pencil), smartphonu P30 (pouzdro) a chytrým hodinkám Watch GT2 (náhradní řemínek). V průběhu akce bude každý den od 10 hodin výrazně zlevněn jeden produkt z portfolia Huawei, k nákupu za sníženou cenu bude určen pouze omezený počet kusů.

Slevy a další výhody z akce Dny Huawei bez daně lze využít od 19. do 30. června 2020 na stránkách oficiálního e-shopu Huawei. Pokud se zákazníci přihlásí k odběru e-mailových novinek, získají kupon v hodnotě 150 Kč, který bude možné využít od 19. června s platností do konce akce.

Diskuze (15) Další článek: Známe barvy Samsungů řady Galaxy Note20. Rovný bude jen základní model

Témata článku: Huawei, , , , , , , , Sleva, Výrobce, Nákup, M-Pencil, Watch GT, Daň, Dar, Mást Xs