Do Česka se po letech vrací veletrh se spotřební elektronikou. V sobotu startuje Datart Expo

V sobotu 20. října na brněnském výstavišti odstartuje Datart EXPO, zábavně-prodejní veletrh s podtitulem „Spouštíme budoucnost“. Návštěvníci se mohou těšit na 80 světových značek, které zde představí nejnovější trendy a novinky ve spotřební elektronice, na bohatý doprovodný program a také na řadu soutěží o hodnotné ceny.

A že to s těmi novinkami nejsou jen prázdné fráze, dokazuje slíbený superphone Huawei Mate 20 Pro, který teprve zítra (úterý 16. října) absolvuje světovou premiéru v Londýně.

Datart Expo ve zkratce:

  • sobota, 20. říjen 2018
  • otevřeno od 10 do 22 hodin
  • Výstaviště Brno, Pavilon P, vstup branou 7
  • Vstupné předem na TicketPortal 190 Kč, na místě 250 Kč

V gaming zóně proběhne PlayStation Mistrovství ČR v konzolových hrách. Nejvíce exponovaným titulem zde bude FIFA19 a pro české a slovenské hráče se podařilo získat tu nejprestižnější cenu z prestižních – postup do evropského kola Continental Cupu – FIFA Pro Global Series konaného na konci října v Paříži (Paris Game Week). Bude se konat také finále první offline soutěže ve Fortnite na našem území. Těšit se můžete na show, která bude kombinovat výkony nejlepších domácích hráčů i předních influencerů, účast potvrdil například Josef „Artix“ Trojan. Na LAN akci si hráči zahrají o 30 000 Kč.

  • V rámci doprovodného programu značka Eta bude mít Cyklo fresh bar, návštěvníci si šlapáním na kole umixují čerstvé smoothie.
  • Candy zase přinese do Brna kousek Itálie – na jejím stánku bude celý den vařit Emanuele Ridi a návštěvníci se budou moci zastavit i u retro zmrzlinářského auta s vyhlášenou „brněnskou“ italskou zmrzlinou.
  • U stánku značky Valera bude možné potkat známou modelku Simonu Krainovou. JBL si připravuje funzone, ve které k tanci bude hrát DJ a bude se zde i soutěžit.
  • Rowenta a Krups ukáží holografické boxy. GoGEN postaví VSA Xtreme „U“ rampu, na které budou špičkoví BMX jezdci předvádět jedinečnou Freestyle show. 
  • Návštěvníci se budou moci prohlédnout a svézt se ve v hybridních vozech značek BMW a Mercedes-Benz.

Celým dnem provází slavné moderátorské duo – Alžběta Trojanová a Mikoláš Tuček, známí z Prima Cool. Program zpestří v 11 hodin akrobatičtí tanečníci Interactive Dance Show a také dvě hudební vystoupení, ve 13:00 hodin Circus Brothers a v 19:00 hodin Eddie Stoilow.

Slevy pro návštěvníky platí až do pondělí

Kromě toho, že zde návštěvníci najdou mnoho inspirace na vánoční dárky, tak každý obdrží kuponovou knížku s více jak 80 slevami ve výši až 30 %.  Mobily, tablety a notebooky se bohužel nedostanou přes 10 %, ale u příslušenství už to začíná být zajímavější, ke 30 % se dostanete, až když potřebujete něco do kuchyně.

Ostatně podívejte se sami, slovová knížka je ke stažení na webu datartexpo.cz. Kupóny bude možné uplatnit do pondělí 22. října v e-shopu a v prodejnách Datartu. Na místě bude navíc ještě nabídka Datart nákupy „Tady a teď“ platná pouze v rámci Expo.

Diskuze (6) Další článek: Herní Xiaomi Black Shark udělá další krok. Dostane se k nám? Přijde druhá generace?

Témata článku: , , FIFA, Zábavně-prodejní veletrh, Knížka, Londýn, Mikoláš Tuček, Brno, Česká republika, Alžběta, Vánoční dárek, Mercedes-Benz, Světová premiéra, BMW, Expo, Elektronika, Itálie, Elektron, Doprovodný program, Spotřební elektronika, Veletrh, Simona Krainová, Výstaviště, Kuchyně, Hodnotná cena,