Do premiéry daleko, ale tihle Rusové už prodávají iPhone 12. Jako bonus dostanete krajtu, karbon, nebo diamanty

Přestože mají iPhony 12 do premiéry stále daleko, u ruského výrobce Caviar si je už můžete objednat. Nabídka ale rozhodně nebude pro každého. Caviar je známý použitím drahých materiálů, takže nový iPhone 12 Pro vás i v tom nejlevnějším provedení se zády z krajtí kůže vyjde na šílených 4 390 dolarů (95 000 Kč). Bez daně.

Připlatit si však můžete i za draží verze z karbonu, titanu, aligátoří kůže a dalších drahých materiálů. Vrcholem nabídky je verze z 18karátového zlata, osázená diamanty, která vyjde na šílených 23 380 dolarů (520 tisíc Kč). Připomínám, že ceny se vždy týkají menšího 6,1" modelu v nejnižší paměťové verzi, která by i podle Caviaru měla letos činit 128 GB. Ceny vyšších konfigurací jsou ještě o něco vyšší.

Caviar se drží roky osvědčené strategie, kdy předobjednávky spouští několik týdnů před premiérou. Podoba telefonů je vytvořena podle úniků a informací poskytnutých výrobcům příslušenství, takže prvky telefonu nemusí 100% odpovídat realitě. Důležitá je zde zakázková úprava ze strany Caviaru, která zabere nějaký čas a výrobce si tak chystá předobjednávky s dostatečným předstihem. Do prodeje však půjde až v říjnu, stejně jako v případě Applu.

Zdroj: Caviar

Diskuze (3) Další článek: Grafit nebo kapalina? Samsung Galaxy Note20 nemá chlazení řešeno jednotně

Témata článku: Apple, iPhone, iOS, Limitovaná edice, Premiéra, Zlato, Diamant, Bonus, Caviar, Materiál, Luxus, Apple iPhone 12, Premier, Dolar, Kůže, Karbon


Určitě si přečtěte

Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin
RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

** Hezký displej, stereo redoruktory a odolnost IP53 ** Dobrá výdrž a rychlé dobíjení i spolehlivost čtečky otisků ** Vadou na kráse (a zejména funkčnosti) je chybějící NFC

Jakub Vrbacký | 32

Jakub Vrbacký
Nižší třídaRecenze
Chytré trenýrky či podprsenka. Na první pohled směšné, na druhý pohled zcela logické řešení
Karel Kilián
Chytré oblečeníWearablesNositelnosti
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid