Do sítě O2 už se připojíte i se samotnými hodinkami. K nákupu Galaxy Watch4 dostanete druhé za 1 Kč

O2 v polovině června spustí službu, na kterou čekají na českém trhu mnozí uživatelé chytrých hodinek. Do sítě modrého operátora se bude možné přes eSIM připojit se samostatnými chytrými hodinkami od Samsungu, aniž by bylo potřeba mít je připojené k blízkému smartphonu. Telefonní číslo bude přitom stejné jako na smartphonu, půjde tak o tarif se stejnými parametry a nastavením služeb. Podobnou službu poskytuje T-Mobile, ale pouze pro Apple Watch.

Klepněte pro větší obrázek

Službu spustí operátor 15. června 2022, bude mít název O2 Chytré hodinky a zařazeny do ní budou zatím jen chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4 LTE, a to v obou velikostech 46 mm i 40 mm. Prvního půl roku bude O2 poskytovat službu bezplatně, poté přijde zpoplatnění paušálem 99 Kč měsíčně, tedy stejně jako si účtuje T-Mobile za zmiňovanou službu Apple Watch Connection.

Akce 1 + 1 (skoro) zdarma

"Bude jedno, jak daleko od svého mobilního telefonu jste. Poslouchat hudbu, volat nebo psát SMS bude možné odkudkoli jen prostřednictvím těchto hodinek. Stačí mít Samsung Galaxy Watch4 LTE a můžete začít využívat naplno všechny služby, které tyto technologiemi nabité hodinky nabízejí," přiblížil ředitel pro produkty a inovace mobilních služeb O2 Roman Bacík.

Zcela bez mobilu se ale hodinky neobejdou, minimálně ne kvůli prvotní aktivaci. Tu bude třeba provést z připojeného smartphonu pomocí aplikace Galaxy Wearable. Aby operátor mezi své zákazníky hodinky od Samsungu ve větší míře rozšířil, připravil si na celý červen akci 1 + 1 zdarma.

Pokud si zákazník (samozřejmě u operátora) koupí větší verzi hodinek Galaxy Watch4 LTE 46 mm za 9 500 Kč, získá menší verzi 40 mm za symbolickou 1 Kč. Ušetří tak zhruba 6 500 Kč. Poukaz na zvýhodněný nákup druhých hodinek si zákazník stáhne z aplikace Moje O2, sekce O2 Radosti.

Diskuze (21) Další článek: Kupte si od Samsungu tři věci a tu nejlevnější budete mít za korunu. Akce platí jen tento týden

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Chytré hodinky, Apple Watch, SMS, Hodinky, O2, Akční nabídka, Galaxy Watch4, LTE, Služba, Samsung Galaxy Watch, Apple Watch Connection, Operátor, Galaxy Wearable, Apple Watch na Heureka.cz